کد خبر : 267739
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - 08:50
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی اصفهان خبرداد؛

نفوذ موج ناپایدار به اصفهان از اواسط هفته/ دما بدون تغییر است

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از نفوذ سامانه ناپایدار بارش‌زا به استان از روز سه‌شنبه خبرداد.

نفوذ موج ناپایدار به اصفهان از اواسط هفته/ دما بدون تغییر است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مینا معتمدی با اشاره به اینکه تا اواسط روز سه شنبه ۹ آبان جوی پایدار در استان اصفهان حاکم است، اظهار داشت: آسمان استان طی این مدت صاف تا کمی ابری و وزش باد پدیده غالب خواهد بود.

به نوشته مهر؛ به گفته وی، در مناطق مرکزی استان از جمله کلان‌شهر اصفهان تا روز سه‌شنبه به دلیل سکون جوی، غبار محلی و افزایش غلظت آلاینده‌ها در برخی ساعات پیش‌بینی می‌شود و شاخص کیفی هوا در شرایط ناسالم خواهد بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان خاطرنشان کرد: از بعدازظهر روز دوشنبه بر اثر نفوذ موج ناپایداری به غرب استان و به تدریج سایر مناطق استان افزایش ابر خواهیم داشت.

معتمدی اضافه کرد: طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه ابرناکی، گاهی وزش باد به نسبت شدید و رگبارهای پراکنده و رعدوبرق به ویژه در نیمه غربی و جنوب استان پیش بینی می‌شود.

به گفته وی بر اثر فعالیت این موج ناپایدار احتمال بارش‌های رگباری پراکنده در مناطق شمالی، شمال غرب، غرب، جنوب و حتی مرکز استان طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه وجود دارد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوای طی ۲۴ ساعت پیش رو تغییر محسوسی ندارد، افزود: بیشینه و کمینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان طی این مدت به ترتیب بین ۲۹ و ۹ درجه سلسیوس بالای صفر در نوسان است.

معتمدی اضافه کرد: خور و بیابانک با بیشینه دمای ۳۳ درجه سلسیوس بالای صفر و بوئین میاندشت با کمینه دمای صفر درجه به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خواهند بود.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است