کد خبر : 265749
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - 05:36
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

آصفری، نماینده مجلس: اگر اسرائیل وارد خاک غزه شود، ما هم سناریوهای خودمان را اجرا خواهیم کرد

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: این جنگ مطمئنا با حضور اسرائیل در غزه به سادگی به پایان نخواهد رسید. شاید شروع ورود به خاک غزه با رژیم صهیونیستی باشد اما پایان آن به عهده آنها نخواهد بود پس بهتر است سران رژیم صهیونیستی به فکر بازتاب های حضور نظامی خود در غزه باشند. ما برای همه سناریوها آماده هستیم و از پیش پاسخ ها طراحی شده است.

آصفری، نماینده مجلس: اگر اسرائیل وارد خاک غزه شود، ما هم سناریوهای خودمان را اجرا خواهیم کرد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ بهارنیوز نوشت: محمدحسین آصفری، نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در واکنش به تحرکات اخیر در غزه و درگیری‌ها در این منطقه سخنان شب گذشته وزیرخارجه کشورمان گفت:  ما در جبهه‌ی مقاومت مرز مشترک داریم، شایدمرز مشترک جبهه مقاومت مرز خاکی نباشد اما مرز جغرافیایی جبهه  مقاومت حوزه نفوذ نیروهای مقاومت است. تفاهم نامه ای بین جریان جبهه ی مقاومت و کشور های مربوط به جبهه  مقاومت وجود دارد که هر گونه تعدی بخواهد رژیم صهیونیستی به غزه انجام دهد از ناحیه جریان جبهه مقاومت ساکت نخواهد ماند و اقدامات و گزینه هایی روی میز وجود دارد که هر کدام از آنها بنا به سناریو هایی که رژیم صهیونیستی علیه غزه انجام داده است عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس خاطر نشان کرد: امیدواریم که رژیم صهیونیستی چنین اشتباهی را مرتکب نشود اگر بخواهد وارد منطقه ی غزه شود مطمئنا در اولین فرصت با پاسخ دندان شکنی از ناحیه نیروهای جبهه مقاومت مواجه خواهد بود که فکرش را نخواهد کرد آنموقع دفاع از جاهای دیگر است و روش های دیگری با رژیم صهیونیستی خواهد شد و اتمام آن با آتش بس نخواهد بود بلکه سبب می‌شود مناطق دیگری هم رژیم صهیونیستی مجبور شود  امتیازاتی را در اختیار فلسطینی ها قرار دهدکه این موضوع مطمئنا به ضرر آن خواهد بود و این اشتباه استراتژیک و جنگی رژیم صهیونیستی بازتاب بسیار منفی برای آن خواهد داشت.

آصفری در ادامه خاطرنشان کرد: این جنگ مطمئنا با حضور اسرائیل در غزه به سادگی به پایان نخواهد رسید. شاید شروع ورود به خاک غزه با رژیم صهیونیستی باشد اما پایان آن به عهده آنها نخواهد بود پس بهتر است سران رژیم صهیونیستی به فکر بازتاب های حضور نظامی خود در غزه باشند. ما برای همه سناریوها آماده هستیم و از پیش پاسخ ها طراحی شده است. اگر که یک متر وارد مرز های غزه شوند مطمئنا نیروهای مقاومت سناریوهایی که از قبل مشخص شده است را در نقاط مختلف دنیا اجرا خواهند کرد.

این نماینده مجلس در ادامه یادآور شد: با ورود اسرائیل به خاک غزه، جبهه های جدید علیه آنان باز می شود.

آصفری، در پاسخ یه سوالی درباره حضور نظامی آمریکا و انگلستان از اسرائیل در صورت گسترش جنگ و  برخورد نظامی با حزب الله لبنان و سوریه گفت: پاسخ جبهه مقاومت شامل تمام اهداف در تیررس این نیرها در هر جای دنیا است. دخالت آمریکا و انگلیس در جنگ به معنای هدف قرار گرفتن ناوهای انگلیسی و آمریکایی در همه جای دنیا خواهد بود. هر کشوری که بخواهد کمک کند به رژیم صهیونیستی چه از نظر نیروی انسانی و چه از نظر تجهیزات زمینی، دریایی و هوایی؛ مورد هدف جبهه  مقاومت قرار خواهد گرفت.

این نماینده مجلس با اشاره به حضور افراد زیادی در فرودگاه مهرآباد برای اعزام به جنگ علیه اسرائیل گفت: در حال حاضر نیاز به نیروی انسانی وجود ندارد نیروی آماده به کار جبهه مقاومت در حال حاضر سازماندهی و ساماندهی شده است و فعلا نیازی به حضور آنها نیست و نیروهای آنها در جاهایی که رژیم صهیونیستی فکر آن هم نمیکند مستقر شده اند و آماده  هر گونه اقدام متقابل هستند.

اخبار مرتبط:
معاون سابق وزارت نفت: سخنان نفتی ظریف که گفت بایدن پیچ را شل کرده، درست است
معاون سابق وزارت نفت: سخنان نفتی ظریف که گفت بایدن پیچ را شل کرده، درست است

سید مهدی حسینی، معاون سابق وزارت نفت بیان کرد: الان آمریکا نزدیک انتخابات است، از مدتی که رقابت‌های انتخاباتی شروع شده، آمریکا به شدت برای کسب رأی بیشتر، نیاز به نرخ پایین بنزین دارد. آمریکایی‌ها به سرعت نسبت به قیمت بنزین و نفت عکس العمل نشان می‌دهند. بنابراین در این شرایط، دولت بایدن تلاش می‌کند تولید نفت بالا برود و ایران نیز در این بین فرصت تولید بیشتر پیدا می‌کند. من تصور می‌کنم صحبت آقای ظریف که گفته‌اند در دولت بایدن، فروش نفت آسان شده، صحبت درستی است. آمریکایی‌ها می‌خواهند قیمت تابلو پمپ بنزین‌ها پایین باشد و به ایران هم اجازه می‌دهد که عرضه را زیاد کند.

پزشکیان: قاطبه مردم امروز در شعب ابی‌طالب هستند اما مدافعان تحریم در ناز و نعمت زندگی می‌کنند
پزشکیان: قاطبه مردم امروز در شعب ابی‌طالب هستند اما مدافعان تحریم در ناز و نعمت زندگی می‌کنند

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیامبر، اصحاب آن حضرت و همه مردم در تحریم، گرسنگی و انواع سختی‌ها قرار داشتند؛ نه مثل حالا که قاطبه مردم در شعب ابی طالب قرار دارند، اما عموم مسـٔولین و خانواده‌های آنها، مدافعان تحریم و کاسبان تحریم در قلعه‌های امن، در ناز و نعمت زندگی می‌کنند.

پزشکیان از قالیباف و جلیلی پیشی گرفت و در صدر نِشست / نظرسنجی‌ای که مجری سابق صداوسیما منتشر کرد
پزشکیان از قالیباف و جلیلی پیشی گرفت و در صدر نِشست / نظرسنجی‌ای که مجری سابق صداوسیما منتشر کرد

رنجبران، مقام سابق صداوسیما با انتشار یک نظرسنجی خبر داد که پس از مناظره اول انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، «پزشکیان»، از «قالیباف» و «جلیلی» پیشی گرفته است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است