کد خبر : 265711
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - 22:15
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

واژگونی تانکر حامل مواد اسیدی در نایین

رئیس پلیس‌راه شهرستان نایین از واژگونی تانکر حامل مواد اسیدی و آلوده شدن خاک خبر داد.

واژگونی تانکر حامل مواد اسیدی در نایین

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مجید محمدی رئیس پلیس‌راه شهرستان نایین اظهار داشت: بعد از ظهر امروز ۲۴ مهر ماه، یک تانکر حامل مواد اسیدی در ابتدای کمربندی جنوب به شمال بعد از پل بافران، واژگون شد.

به نوشته فارس؛ وی افزود: راننده این تانکر به دلیل خوردن و آشامیدن در حین رانندگی و عدم توجه به جلو، از جاده منحرف شده و تمام مواد اسیدی در حاشیه جاده ریخته شده است که راننده آسیب جدی ندیده است.

محمدی با اشاره به ماده ۱۸۰ آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی، بیان کرد: رانندگان حق ندارند ضمن رانندگی دخانیات استعمال کنند یا خوراکی یا آشامیدنی میل کنند، همچنین استفاده از هرگونه وسایل و تجهیزات مانند تلفن همراه که باعث انحراف ذهنی و رفتاری راننده گردد، ممنوع است و رانندگان موظفند در هر حال بطور کامل به جلو توجه داشته باشند.

رئیس پلیس‌راه نایین تصریح کرد: در این واژگونی محموله اسیدی تانکر تریلر وارد خاک شده و این امر موجب آلوده شدن محیط زیست منطقه می‌شود که نیاز به اقدام سریع عوامل مدیریت بحران شهرستان برای پاکسازی منطقه است.

اخبار مرتبط:
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد.

دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان
دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۱۸ متهم متواری طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است
شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است

فرماندار اصفهان گفت: شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است که امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم انتخاباتی باشکوه و در تراز اصفهان برگزار کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است