کد خبر : 265610
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - 11:53
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

کیهان: قتل داریوش مهرجویی برای به حاشیه بردن جنگ غزه بود

روزنامه حسین شریعتمداری نوشت: درباره ماجرای قتل مرحوم مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی‌شان در کرج، باید توجه داشت این جنایت، درست هنگامی اتفاق افتاده که تحولات مهمی در عرصه سیاسی و امنیتی منطقه در حال وقوع است و طبیعتا توجه مردم و مسئولان باید روی این مسئله مهم متمرکز باشد.

کیهان: قتل داریوش مهرجویی برای به حاشیه بردن جنگ غزه بود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه کیهان نوشت: آقای مهرجویی سال گذشته که برخی هنرمندان برای حمایت از اغتشاشات، تحت فشار شدید و تهدید و تطمیع برخی محافل مافیایی غرب‌گرا قرار داشتند، سفری به خارج از کشور داشت و طبعا مورد فشار بیشتری بود؛ او با این حال، هم در خیابان و هم در نشست رسانه‌ای، به خبرنگاران رسانه‌های صهیونیستی (ضدایرانی) که با اصرار و پرده‌دری می‌خواستند از او علیه جمهوری اسلامی موضع بگیرند، به شدت و با قاطعیت اعتراض کرد و آن‌ها را ناکام گذاشت.

یکی از کشته شدگان قتل‌های زنجیره‌ای سال ۱۳۷۷ نیز شخصی بنام مجید شریف بود. او بورسیه اعزامی دانشگاه شریف به فرانسه بود. مجید شریف مواضع ضد صهیونیستی داشت و دو کتاب روژه گارودی، دانشمند ضد صهیونیست فرانسوی به نام‌های «اسطوره‌های بنیانگذار سیاست اسرائیل» و «تاریخ یک ارتداد» را به فارسی ترجمه کرده بود. مرحوم روژه گارودی که دبیرکل حزب کمونیست فرانسه بود، به اسلام گرویده بود و به جرم انکار مستند افسانه هولوکاست در فرانسه زندانی شده بود. مجید شریف مترجم دو کتاب او در جریان قتل‌های زنجیره‌ای به قتل می‌رسد.

آیا مسئولان محترم امنیتی و اطلاعاتی کشور، میان قتل مرحوم مهرجویی که رسانه‌های صهیونیستی را با قاطعیت رانده بود و مورد مشابه آن یعنی قتل مرحوم مجید شریف تشابهی نمی‌بینند؟!

ماهی‌گیری از آب گل‌آلود

درباره ماجرای قتل مرحوم مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی‌شان در کرج، باید توجه داشت این جنایت، درست هنگامی اتفاق افتاده که تحولات مهمی در عرصه سیاسی و امنیتی منطقه در حال وقوع است و طبیعتا توجه مردم و مسئولان باید روی این مسئله مهم متمرکز باشد. ماجرای جنگ مقاومت غزه- اسرائیل، یک جنگ معمولی نیست. بلکه بخشی از تحولات مربوط به گذار از نظم جهانی کهنه به نظم عادلانه‌تر و متکثرتر است. طرف بازنده این تحولات که منطقه‌ای وسیع از تایوان در شرق آسیا تا اوکراین در شرق اروپا، و فلسطین و سوریه و لبنان در غرب آسیا را شامل می‌شود، جز آمریکا و اسرائیل و انگلیس نیست.

ماموریت پیوسته محافل وابسته به این دولت‌ها، بر هم زدن تمرکز و توجه ایران به عنوان بازیگر تعیین‌کننده در تحولات نظم جهانی، از طریق مسئله‌سازی یا موج سواری روی مسائل و رویداد‌هایی است که اتفاق می‌افتد. از این زوایه نگاه می‌توان به ردیابی جریان رسانه‌ای آلوده‌ای پرداخت که همواره در هر رویداد ناگواری، طبق خواسته موساد و سیا و MI ۶ رفتار می‌کند. آن‌ها نه فقط معارض جمهوری اسلامی، بلکه دشمن ایران هستند.

اخبار مرتبط:
طفره رفتن قالیباف از پاسخ به سوالی درباره ویلا و باغ داشتنش I بخوانید
طفره رفتن قالیباف از پاسخ به سوالی درباره ویلا و باغ داشتنش I بخوانید

محمدباقر قالیباف شامگاه سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ در برنامه «بدون تعارف» مدعی شد که اموالش را به قوه قضائیه اعلام کرده است.

جعفرزاده ایمن‌آبادی: در دولت رئیسی بزرگترین فساد رخ داد / آقای قالیباف از مبارزه با فساد می‌گوید؛ روانه زندان شدن صبا آذرپیک و یاشار سلطانی مبارزه با فساد است؟
جعفرزاده ایمن‌آبادی: در دولت رئیسی بزرگترین فساد رخ داد / آقای قالیباف از مبارزه با فساد می‌گوید؛ روانه زندان شدن صبا آذرپیک و یاشار سلطانی مبارزه با فساد است؟

نماینده ادوار مجلس گفت: آقای قالیباف می گوید «قانون سوت زنی را مجلس یازدهم تصویب کرد» اما به محض ثبت نام او در انتخابات ریاست جمهوری 2 خبرنگاری که ابهاماتی درباره مسائل مالی او و خانواده اش داشتند دستگیر می شوند و یکی از آنها در زندان سقط جنین کرد. پس باید روشن شود منظور از سوت زنی و مبارزه با فساد چیست؟

اظهارات کذب زاکانی در مناظره شب گذشته حاشیه‌ساز شد
اظهارات کذب زاکانی در مناظره شب گذشته حاشیه‌ساز شد

زاکانی دومین نفر لیست ۲۵۰۰ پزشکی است که مخالف واردات واکسن کرونا بود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است