کد خبر : 260434
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - 10:51
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب اعلام شد

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: مشمولان غایب در صورت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی تا قبل از تاریخ یک مهرماه 1402 که درنهایت منجر به اعزام به خدمت درماه‌های آینده شود از بخشش اضافه خدمت سنواتی بهره‌مند می‌شوند.

آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب اعلام شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مهرداد پناهپوریان معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان درخصوص آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب اظهار داشت: کلیه مشمولان غایبی که تاکنون نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده‌اند و یا مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که به هر دلیل در اعزام‌های قبل از تاریخ یک مهرماه ۱۴۰۲ حضور نیافته‌اند در صورت تعیین وضعیت خدمت تا قبل از تاریخ یک مهرماه ۱۴۰۲ که در نهایت منجر به اعزام به خدمت در ماه‌های آینده شود از بخشش اضافه خدمت سنواتی بهره‌مند می‌شوند.

به نوشته فارس؛ وی افزود: ملاک بخشش فرماندهی معظم کل قوا معرفی و ثبت درخواست مشمولان تا قبل از تاریخ یم مهرماه ۱۴۰۲ است و چگونگی غیبت(غیبت اولیه و عدم حضور در یگان) و یا تاریخ اعزام به خدمت تعیین شده، بر استفاده مشمولان غایب از بخشش اضافه خدمت تأثیری ندارد؛ البته تبعات دیگر ناشی از غیبت مانند ممنوعیت خروج از کشور و ممنوعیت ادامه تحصیل کماکان پابرجا است.

پناهپوریان خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

اخبار مرتبط:
پروژه‌های مسکن ملی به ۲۴۱۰۰ نفر در شهرهای جدید اصفهان اختصاص یافت
پروژه‌های مسکن ملی به ۲۴۱۰۰ نفر در شهرهای جدید اصفهان اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: طرح نهضت ملی مسکن تاکنون به بیش از ۲۴ هزار و ۱۰۰ متقاضی در شهرهای جدید استان (بهارستان، فولادشهر و مجلسی) اختصاص یافته است.

تصادف کامیون و پیکان در فولادشهر ۳فوتی و یک مصدوم داشت
تصادف کامیون و پیکان در فولادشهر ۳فوتی و یک مصدوم داشت

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از فوت سه نفر و مصدومیت یک نفر دیگر در تصادف پیکان و کامیون در فولادشهر خبر داد.

۲۳۰۰ خانواده دارای چندقلو تحت پوشش بهزیستی اصفهان است
۲۳۰۰ خانواده دارای چندقلو تحت پوشش بهزیستی اصفهان است

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: این سازمان ۲۳۰۰ خانواده دارای فرزند چند قلو را تحت پوشش دارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است