کد خبر : 259837
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - 14:40
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

فعال اصولگرا: صادق محصولی متمَول است و طبیعی است که در انتخابات اثرگذار باشد

دبیرکل حزب سبز ایران، با اشاره به ادعای اخیر درباره دخالت‌های جبهه پایداری و صادق محصولی در مجلس گفت: با توجه به اینکه محصولی دبیرکل جبهه پایداری است قطعاً از امکانات مالی خود در این زمینه استفاده خواهد کرد. در حقیقت این امر طبیعی است که دبیرکل از امکانات خود استفاده کند.

فعال اصولگرا: صادق محصولی متمَول است و طبیعی است که در انتخابات اثرگذار باشد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ منیبان نوشت: حسین کنعانی مقدم، دبیرکل حزب سبز ایران، با اشاره به ادعای اخیر درباره دخالت‌های جبهه پایداری و صادق محصولی در مجلس گفت: با توجه به اینکه محصولی دبیرکل جبهه پایداری است قطعاً از امکانات مالی خود در این زمینه استفاده خواهد کرد. در حقیقت این امر طبیعی است که دبیرکل از امکانات خود استفاده کند.

بخش هایی از گفت و گوی کنعانی مقدم را در ادامه می خوانید:

  • خط مشی سیاسی جبهه پایداری تشکیل حکومت اسلامی است و رقبای دیگر جبهه در جریان اصول‌گرایی که خود ما هم یکی از آنها هستیم معتقدیم که با توجه به قانون اساسی و آرمان‌های امام خمینی (ره) ابتدا باید جمهوری اسلامی را محقق کنیم بعد اگر شرایط مهیا باشد و در مسیر تکاملی قرار بگیریم، می‌توانیم از حکومت اسلامی صحبت کنیم. علاوه بر این عزل جمهور از مشی سیاسی خطای استراتژیک است و خلاف مسیر انقلاب محسوب می‌شود.
  • پایداری‌ها در جریان اصول‌گرایی خط مشی حکومت اسلامی را دنبال می‌کنند و همیشه هم با گروه‌های اصول‌گرایی نظیر شورای وحدت و شورای ائتلاف اصطکاک داشتند و عمدتاً در انتخابات هم تلاش می‌کنند لیست جداگانه‌ای دهند.
  • قطعاً تشکیلات حزبی که محصولی، دبیرکل آن است از امکانات مالی اش هم استفاده خواهد کرد که امر طبیعی محسوب می‌شود. در حقیقت محصولی اثرگذاری خود را در مجلس دارد و بسیاری از کسانی که در حال حاضر در مجلس هستند مورد حمایت پایداری‌ها هستند کما اینکه در مجموعه مجلس فراکسیون دارند.
  • صادق محصولی از دوستان بنده است و سال‌ها با یکدیگر بودیم اما در مورد توانایی مالی او نکته قابل توجه این است که زمان ریاست جمهوری احمدی‌نژاد این نکته را مطرح می‌کردند که محصولی از توانایی مالی خوبی برخوردار است.
  • زمانی که احمدی‌نژاد استاندار اردبیل بود محصولی همراه احمدی‌ نژاد بود و در مناسبات اقتصادی هم حضور داشت.
اخبار مرتبط:
حسین جلالی: پرویز فتاح، نامزد جریان انقلابی و شبیه‌ به رئیسی است / حضور قالیباف و لاریجانی در انتخابات مسجل شده است
حسین جلالی: پرویز فتاح، نامزد جریان انقلابی و شبیه‌ به رئیسی است / حضور قالیباف و لاریجانی در انتخابات مسجل شده است

نماینده دمجلس یازدهم در خصوص ریاست مجلس دوازدهم و گمانه‌زنی‌ها درباره کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: احتمال می‌دهم محمد باقر قالیباف با رای کمتری برای ریاست مجلس انتخاب شود. رای دهندگان مجلس از او می‌خواهند اگر به او رای دادند و رئیس مجلس شد، دیگر برای ریاست جمهوری ثبت نام نکند و این یک مانع مهمی جلو روی وی است.

مجتبی ذوالنوری: مجلس یک سال تعطیل شود هیچ کسی ککش هم نمی‌گزد
مجتبی ذوالنوری: مجلس یک سال تعطیل شود هیچ کسی ککش هم نمی‌گزد

نامزد ریاست مجلس دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مجالس گذشته کارهای خوبی کردند. مجلس یازدهم لقب مجلس انقلاب را از رهبری گرفت ایا نمی‌تواند مجلس بهتری باشد و آیا مجلس دوازدهم می‌تواند بهتر از مجلس گذشته باشد؟ اگر قرار باشد ریل گذاری همان ریل گذاری گذشته باشد و همان کادر پروازی رئیس باشد کارهای مجلس پیش نخواهد رفت. باید تغییر ایجاد کرد. مجلس باید وارد مسیر ریل گذاری جدید شود.

آذر منصوری: جبهه اصلاحات هنوز هیچ تصمیمی درباره انتخابات نگرفته است
آذر منصوری: جبهه اصلاحات هنوز هیچ تصمیمی درباره انتخابات نگرفته است

آذر منصوری، رییس جبهه اصلاحات در توئیتی نوشت: جبهه اصلاحات ایران هنوز هیچ مصوبه‌ای در مورد انتخابات ریاست جمهوری نداشته است. گفتگو‌ها ادامه دارد و مواضع جبهه در این ارتباط از طریق بیانیه، اطلاعیه‌ها و سخنگوی این تشکیلات اعلام می‌شود. ‏کلیه اخبار یا نقل قول‌های دیگری که در این زمینه منتشر می‌شود، فاقد اعتبار است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است