کد خبر : 259591
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - 14:03
دسته‌بندی : سیاسی، اسلاید
چاپ

محمود میرلوحی: رئیسی در انتخاباتی مهندسی‌شده رئیس‌جمهور شد

یک چهره سیاسی اصلاح طلب در گفتگویی در ارزیابی عملکرد دولت گفت: من نمره‌ ۵ را به دولت سیزدهم می‌دهم چرا که آمدن آقای رئیس جمهور پرهزینه و با یک انتخابات مهندسی‌شده همراه بود.

محمود میرلوحی: رئیسی در انتخاباتی مهندسی‌شده رئیس‌جمهور شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ خبرآنلاین نوشت: محمود میرلوحی، چهره سیاسی اصلاح طلب در گفتگویی در ارزیابی عملکرد دولت گفت: من نمره‌ ۵ را به دولت سیزدهم می‌دهم چرا که آمدن آقای رئیس جمهور پرهزینه و با یک انتخابات مهندسی‌شده همراه بود.

بخش هایی از گفت و گوی میرلوحی را در ادامه می خوانید:

  • نقطه قوت دولت همراهی با رفقایشان است که این نقطه ضعف هم هست. وزرا و نیروهای این دولت همه از دانشگاه امام صادق آمدند و دیگر نیروهای متخصص کشور را مورد بی‌احترامی قرار دادند، بنابراین نمی‌توان گفت که دولت کارآمد است. البته خدا قوت به دولت که فعال است و تلاش می‌کنند.
  • پاشنه آشیل دولت باید انتخابات آزاد و رقابتی باشد تا همه آقای رئیسی را از خودشان بدانند، آقای روحانی هم با مشکلات و اعتراضاتی روبه‌رو شد اما مردم او را منتخب خود دانسته و حمایت می‌کردند.
  • برنامه‌ها و وعده‌های دولت جنبه شعاری داشت. اگر فهرستی از شعارهای کاندیداهای انتخابات تهیه کنید، نوشته بلندبالایی است و ورزای دولت هم شعارمحور عمل کرد. وضعیت مسکن را مشاهده می‌کنید که حداقل ۲ میلیون مسکن هم نساختند.
اخبار مرتبط:
فلاحت‌پیشه: آرایش فعلی نامزدها تنها ظلم به پزشکیان نیست، ظلم به همه مردم ایران است / احتمالاً قالیباف انصراف می‌دَهد
فلاحت‌پیشه: آرایش فعلی نامزدها تنها ظلم به پزشکیان نیست، ظلم به همه مردم ایران است / احتمالاً قالیباف انصراف می‌دَهد

تحلیلگر مسائل سیاسی کشور گفت: آرایش فعلی نامزدها تنها ظلم به پزشکیان نیست بلکه ظلم به مردم ایران نیز است که اکثر منتقد وضع موجود هستند. معتقدم حداقل 2 نامزد اصولگرا هدف انتخاباتی ندارند و فقط آمده اند تا با تبلیغات منفی جلوی رأی آوری نامزد منتقد وضع موجود را بگیرند. آنها از بیت المال هزینه می کنند و وقت مردم را می گیرند مثلا مناظرات می توانست 2 ساعته باشد اما در حال حاضر 4 ساعته برگزار می شود.

زاکانی: دارم توبه می‌کنم که چرا بیشتر در جبهه کار نکردم
زاکانی: دارم توبه می‌کنم که چرا بیشتر در جبهه کار نکردم

زاکانی گفت: بعضی‌ها علاقمندند که به گذشته برگردند و خودشان در مافوق طبقات اجتماعی قرار بگیرند. باید حواسمان جمع باشد که فریب گفته‌ها و افکار آنها را نخوریم. مردم باید انتخاب کنند و بعد انتخاب نظارت کنند که آن قولی که به مردم داده شده به آن عمل می‌کنند یا خیر؛ امروز کشور سرمایه‌های زیادی دارد و برخی علاقه دارند این سرمایه‌ها در اختیار بخشی از جامعه باشد و اکثریت مردم از آن سرمایه‌ها محروم باشند.

عبدالعلی‌زاده: پزشکیان در ۸۰ % نتایج نظرسنجی‌ها اول است
عبدالعلی‌زاده: پزشکیان در ۸۰ % نتایج نظرسنجی‌ها اول است

رئیس ستاد مرکزی مسعود پزشکیان گفت: طبق نظر خبرگزاری‌ها و نظرسنجی‌هایی که بررسی کردیم آقای پزشکیان در ۸۰ درصد این نتایج جایگاه نخست را دارد و این بسیار خوب است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است