کد خبر : 259466
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - 17:32
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

سایت نزدیک به قالیباف: سخنان اخیر خاتمی برای مَردم اهمیتی نَداشت

یک رسانه نزدیک به قالیباف مدعی شده است که سخنان اخیر خاتمی برای مردم مهم نبود اما مردم از راه‌حل ها برای حل مشکلات کشور استقبال می‌کنند.

سایت نزدیک به قالیباف: سخنان اخیر خاتمی برای مَردم اهمیتی نَداشت

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سایت فردا نزدیک به قالیباف با انتشار گزارشی تخت عنوان تهدید به تحریم درباره انتخابات مجلس دوازدهم نوشت: خاتمی و طیف‌های رادیکال اصلاحات وقتی می‌گویند شرایط برای حضور در انتخابات مهیا نیست – که البته در گفتن این موضوع صادق هم نیستند- مخاطبان خود را در میان آسمان و زمین رها می‌کنند. مردم هم به تدریج این سیاست را پس زده‌اند و می‌بینیم که اکنون در قبال سخنان خاتمی هیچ واکنشی از سوی عموم مردم دیده نمی‌شود. در مقابل هر نیرویی که راه حلی ایجابی برای رفع مشکلات کشور ارائه می‌دهد با واکنش‌های مثبت مردم مواجه می‌شود اما مردم به طور کلی خاتمی را نادیده می‌گیرند زیرا او هم مانند حجاریان، تاجزاده و اتحاد ملتی‌ها پای در مسیر افراط گذاشته است؛ به این امید که بتواند امتیازی بگیرد؛ خیالی خام که البته محقق نمی‌شود.

گفتنی است سیدمحمد خاتمی هفته گذشته در سخنانی نسبت به سرکوب اصلاحات هشدار داد و گفته بود: با این شیوه حکمرانی، هم اسلام، هم مردم و هم ایران زیان می کنند و لطمه های غیر قابل جبران می بینند.وی با بیان اینکه طبقه متوسط موتور حرکت جامعه به سمت پیشرفت است، گفت: طبقه متوسط کجاست؟ بخشی به طبقه فرودست هل داده شده و بخشی دیگر مهاجرت کردند و بخشی هم که مانده‌اند گرفتار انواع مسایل هستند.

خاتمی ادامه داد: مردم که برده نیستند! آدمی را سرکار بیاورید که بتواند کار کند و جواب مردم را بدهد. اگر هم می‌گویید زور داریم و همین است که هست خب چرا به نام اسلام چنین می‌کنید؟

اخبار مرتبط:
ماجرای درگیری تندروها در کاشان با ظریف چه بود؟ I ببینید
ماجرای درگیری تندروها در کاشان با ظریف چه بود؟ I ببینید

ظریف به کسانی که او را دروغ‌گو خطاب کردند گفت: شرمتان باد.

عباس عبدی: اصولگرایان تندرو به دنبال کاهش مشارکتند تا پزشکیان پیروز نَشود
عباس عبدی: اصولگرایان تندرو به دنبال کاهش مشارکتند تا پزشکیان پیروز نَشود

عباس عبدی نوشت: ماجرای رخ داده در میزگرد اجتماعی و فرهنگی آقای دکتر پزشکیان که منجر به ترک میز گفت‌وگو از سوی آقای دکتر فاضلی شد، تاسف‌آور بود و فارغ از علل و پیامدهای آن، نشانه‌ای از خشم فروخفته در جامعه ایران بود که در بالاترین سطح رسانه‌ای رخ داد.

امام جمعه شیراز: رای دادن زمینه ساز ظهور امام زمان است
امام جمعه شیراز: رای دادن زمینه ساز ظهور امام زمان است

دژکام مدعی شد: این حکومت می‌خواهد زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) باشد؛ رأی دادن قدم اول است و در گام دوم باید بین شش نفری که صلاحیت آنها برای حضور در انتخابات تأیید شده بگردیم و ببینم رویکرد کدامیک از آنها به عدالت نزدیکتر است و عادل را به میدان بفرستیم؛ عدالت شرط مهم این انتخاب است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است