کد خبر : 259334
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - 11:02
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

بزرگراه شهید خرازی تا یک ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان با بیان اینکه تعریض بزرگراه شهید خرازی اصفهان بدنه‌سازی آن تاکنون ۷۲ درصد پیشرفت داشته است، گفت: تلاش می‌کنیم تا یک ماه آینده پروژه به بهره‌برداری برسد.

بزرگراه شهید خرازی تا یک ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ امیرعباس رحمتی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان اظهار داشت: در پروژه تعریض بزرگراه شهید خرازی، عملیات اجرای حفاری شمع‌های سازه نگهبان دیوارها به اتمام رسیده است و خاک‌برداری محل تعریض انجام شده است.

به نوشته فارس؛ وی با بیان اینکه در حال حاضر بخش زیادی از زیرسازی پروژه انجام شده و بدنه‌سازی آن تاکنون ۷۲ درصد پیشرفت داشته است، بیان کرد: تلاش می‌کنیم تا یک ماه آینده پروژه به بهره‌برداری برسد.

رحمتی با اشاره به اینکه پروژه تعریض بزرگراه شهید خرازی حدفاصل پل مطهری تا خیابان شهید اشرفی‌اصفهانی به طول ۳۰۰ متر در دو باند و در مجموع به طول ۶۰۰ متر اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: با تکمیل این پروژه در هر باند یک خط عبور جدید به خطوط فعلی اضافه می‌شود.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان افزود: این پروژه شامل عملیات حفاری شمع‌های سازه نگهبان شامل حدود ۱۴۲ شمع، خاک‌برداری، بتن‌ریزی، آرماتوربندی، اجرای دیوار، زیرسازی و روسازی معبر تازه تعریض‌شده و در نهایت اجرای آسفالت است.

وی با بیان اینکه در قسمت‌هایی که تعریض انجام می‌شود ۲۵ درصد به ظرفیت بزرگراه اضافه خواهد شد تا شاهد کاهش گره‌های ترافیکی در بزرگراه شهید خرازی باشیم، گفت: از صبوری و همکاری شهروندان در اجرای این پروژه تشکر می‌کنیم و انتظار داریم در طول دوره خاک‌برداری برای تردد از مسیرهای جایگزین استفاده کنند و در ساعات نیمه‌شب که بزرگراه خلوت‌تر است، به رانندگی در سرعت مجاز توجه داشته باشند.

اخبار مرتبط:
۵۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد
۵۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد

معاون نیروی انتظامی استان اصفهان از کشف ۵۵ کیلو تریاک ودستگیری ۲ سوداگر مرگ توسط مأموران یگان تکاوری اصفهان خبر داد.

سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد
سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ هکتار اراضی ملی و موات داخل حریم و محدوده استان اصفهان بین سال‌های ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ تحصیل شده است.

ستادهای کاندیداها و طرفداران آنان براساس مُر قانون عمل کنند
ستادهای کاندیداها و طرفداران آنان براساس مُر قانون عمل کنند

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: ستادهای کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در استان اصفهان و طرفداران آنان با قانون تبلیغات انتخابات آشنا باشند و براساس مُر قانون عمل کنند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است