کد خبر : 259325
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - 10:30
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

ماجرای گران‌فروشی بلیت اربعین توسط یکی از صنایع اصفهان چه بود؟

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی ماجرای گران‌فروشی بلیت اربعین را توسط یکی از صنایع اصفهان تشریح کرد.

ماجرای گران‌فروشی بلیت اربعین توسط یکی از صنایع اصفهان چه بود؟

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حسین مذنب مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی با اشاره به گران‌فروشی بلیت اربعین در اصفهان اظهار داشت: چهارشنبه شب یکی از مردم اصفهان در تماس با بنده از گران‌فروشی بلیت اربعین خبر داد.

به نوشته فارس؛ وی با اشاره به جزئیات این گران‌فروشی گفت: یکی از شرکت‌های هواپیمایی تعدادی بلیت اربعین را در اختیار یکی از صنایع اصفهان قرار می‌دهد و این واحد صنعتی بلیت‌ها را بین پرسنل خود توزیع می‌کند و مازاد بلیت توسط فردی در بازار به قیمت ۱۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

مذنب تصریح کرد: با اطلاع این شهروند موضوع به دفتر هواپیمایی مربوطه اطلاع داده شد و با همکاری دستگاه‌های امنیتی بلافاصله فرد اخلالگر دستگیر می‌شود.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه مازاد بلیت از این فرد گرفته شد، خاطرنشان کرد: کلیه مبالغ مازاد بر نرخ مصوب به زائران بازگردانده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلیت‌های باقی مانده برای فروش در سایت قرار داده شد، ادامه داد: قرار شد این فرد پای پروازها آورده شود و مازاد پولی که از زائران گرفته است، بازگردانده شود.

مذنب با بیان اینکه نرخ بلیت رفت و برگشت هواپیما به عراق ۸ میلیون تومان است، خاطرنشان کرد: تلاش شده پروازها افزایش پیدا کند و نظارت بیشتری انجام شود تا نرخ مصوب ۸ میلیون تومان بیشتر نشود.

اخبار مرتبط:
جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان برگزار می‌شود
جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان برگزار می‌شود

دستیار ویژه مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از برگزاری جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان با محوریت صنایع‌دستی خبر داد.

شروع به کار مجدد یک واحد تولیدی بزرگ در اصفهان
شروع به کار مجدد یک واحد تولیدی بزرگ در اصفهان

رئيس كل دادگستري اصفهان گفت: با حمايت دستگاه قضائي و اجرايي استان و پيگيري‌هاي دبيرخانه ستاد اقتصاد مقاومتي دادگستري استان اصفهان يكي از خطوط توليد شركت كاشي اصفهان افتتاح شد و اين كارخانه به چرخه توليد بازگشت.

اولین موزه پلیس در اصفهان راه اندازی می‌شود
اولین موزه پلیس در اصفهان راه اندازی می‌شود

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان اصفهان از توافق با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور فراهم شدن مقدمات راه اندازی اولین موزه پلیس در این استان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است