کد خبر : 259303
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - 23:59
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

۱۵۳ کیلوگرم تریاک و حشیش در نائین کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان نائین از دستگیری ۲ سوادگر مرگ و کشف ۱۵۳ کیلو مواد افیونی از نوع تریاک و حشیش در عملیات هماهنگ مأموران پلیس خبر داد.

۱۵۳ کیلوگرم تریاک و حشیش در نائین کشف شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سرهنگ هادی کیانمهر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان با انجام اقدامات تخصصی و با اشراف اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از حمل و جابه جایی محموله مواد افیونی توسط ۲ قاچاقچی با ۲ دستگاه خودرو سواری مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

به نوشته مهر؛ وی در ادامه گفت: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل یکی از محورهای مواصلاتی در شهرستان نائین، سرانجام ۲ خودرو پراید و پژو حامل مواد مخدر را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت کنترل و رصد خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین تصریح کرد: در نهایت در یک عملیات هماهنگ و منسجم پلیسی، خودروهای حامل مواد افیونی توقیف و در بررسی دقیق از آنها ۸۸ کیلو حشیش و ۶۵ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودروها جاساز شده بود کشف شد.

سرهنگ کیانمهر با اشاره به توقیف ۲ دستگاه خودرو، دستگیری ۲سوداگر مرگ و کشف ۱۵۳ کیلو مواد افیونی در عملیات مأموران پلیس این فرماندهی افزود: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر همواره و با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و مقابله با سوداگران مرگ از مأموریت‌های اصلی این فرماندهی بوده و پلیس هرگز اجازه نخواهد داد مخلان آرامش عمومی به اهداف شوم خود برسند.

اخبار مرتبط:
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان نتایج اجرای طرح آرامش در شهر ۸ توسط مأموران این پلیس را تشریح کرد.

استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود
استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت: هم‌اکنون هفت پیشنهاد خواهر خواندگی توسط شهرداری اصفهان در دست بررسی و مذاکره قرار دارد.

برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود
برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: برای مدیریت ناترازی در حوزه برق مقرر شده تا شهرک‌های صنعتی استان مدل پیشنهادی ارائه دهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است