کد خبر : 255332
انتشار : ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - 15:05
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

معاینه فنی خودرو هَم زنانه – مردانه شد

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: در ماه جاری خط ویژه معاینه فنی مختص آقایان در تهران راه‌اندازی می‌شود.

معاینه فنی خودرو هَم زنانه – مردانه شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ برترین‌ها نوشت: شادی مالکی مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران در مراسم افتتاح ۸ و احد سیار معاینه فنی خودروهای سبک شهر تهران گفت: پایش خودروها در بخش آلایندگی از مباحث فنی مهم معاینه فنی است.

وی ادامه داد: بر اساس تأکید شهردار تهران ارائه خدمات باکیفیت در شهر باید سرلوحه تمام کارها قرار گیرد؛ ما هم در حوزه زیرساختی اقداماتی را آغاز کرده‌ایم.

مالکی به اینترنتی شدن مراکز و تغییر در نحوه پذیرش شهروندان اشاره کرد و گفت:‌ این موضوع تأثیر بسیار خوبی داشته است یکی از مشکلات در مراکز معاینه فنی ایجاد صف‌های طولانی بود که با این روش این مشکل حل و فصل شد.

به گفته وی، افزایش ساعت کار مراکز از دیگر راهکارهای رفع مشکلات بود و در برخی مراکز ما ۲۴ ساعته خدمات ارائه می‌کنیم.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران در بخش دیگری سخنانش به ایجاد تعمیرگاه اختصاصی بانوان اشاره کرد و گفت: علاوه بر ارائه خدمات مناسب به بانوان زمینه اشتغال بانوانی که در این حوزه متخصص بودن هم فراهم شد.

وی با تأکید بر این موضوع که در ماه گذشته خط مختص بانوان برای معاینه فنی راه‌اندازی شد، گفت: در مراد امسال هم خط ویژه آقایان راه‌اندازی می‌شود.

مالکی در خصوص برنامه‌های معاینه فنی خودرو، گفت: در ۶ ماهه دوم سال جاری نصب جدید معاینه فنی پرتابل که از در منزل ارائه خدمات به شهروندان را امکانپذیر می‌کند انجام خواهد شد. این خط صرفا در تهران ارائه خدمات دارد.

مالکی همچنین از افتتاح ۸ واحد سیار معاینه فنی خودرو در تهران خبر داد و گفت: امروز در مناطق یک، ۲ ، ۴ و ۱۱ ،  ۸ خط به خطوط قبلی معاینه فنی اضافه می‌شود.

اخبار مرتبط:
واکنش یک جامعه‌شناس به بازگشت گشتِ ارشاد / بخارایی: در متون دینی هم اصراری بر انجام اعمال دینی نیست
واکنش یک جامعه‌شناس به بازگشت گشتِ ارشاد / بخارایی: در متون دینی هم اصراری بر انجام اعمال دینی نیست

احمد بخارایی گفت: در چنین شرایطی باید منتظر گسست و انحطاط اجتماعی باشید! هیچ جامعه‌ای مجاز نیست هنجار را به ناهنجار تبدیل کند و در جامعه ما، در حیطه دینی هم می‌توان هنجارها را بررسی کرد. وقتی در متون دینی توصیه می‌شود که اصراری بر انجام اعمال دینی نیست، این یعنی هنجار. کسی نمی‌تواند از آن تفسیر دیگری داشته باشد.

نماینده مجلس: وزارتخانه‌ها، بانک‌ها و نهادهای دولتی مشمول تعطیلی پنجشنبه می‌شوند
نماینده مجلس: وزارتخانه‌ها، بانک‌ها و نهادهای دولتی مشمول تعطیلی پنجشنبه می‌شوند

علی بابایی‌کارنامی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت که در صورت تصویب قانون افزایش تعطیلات آخر هفته، بانک‌ها نیز مشمول این قانون می‌شوند.

محدودیت پروازهای فرودگاه امام و مهرآباد لغو شد
محدودیت پروازهای فرودگاه امام و مهرآباد لغو شد

هم‌اکنون پروازهای فروگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و فرودگاه مهرآباد به حالت عادی سابق بازگشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است