کد خبر : 255235
انتشار : ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - 13:40
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

کف‌زنی توریست‌های قلابی از مغازه‌داران اصفهانی

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک زوج که با تسلط بر زبان های انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی خود را به عنوان توریست جا زده و با جلب اعتماد مغازه داران از آنان به شیوه کف‌زنی سرقت می‌کردند، خبر داد.

کف‌زنی توریست‌های قلابی از مغازه‌داران اصفهانی

حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در پی وصول چندین فقره شکایت از مغازه‌داران اصفهانی مبنی بر کف‌زنی یک زن و شوهر از آنان رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد سارقان که تسلط کاملی بر زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی داشتند اعتماد مغازه‌داران را جلب کرده و از آنان به صورت کف‌زنی سرقت می‌کردند.

ترکیان خاطرنشان کرد: تحقیقات کارآگاهان ادامه داشت تا اینکه با اقدامات تخصصی و هوشمندانه صورت گرفته در نهایت متهم و همسرش شناسایی و حین تردد در یکی از استان‌های همجوار دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه متهمان پس از دستگیری به ۷ فقره سرقت با شیوه کف‌زنی به ارزش ۵ هزار دلار از مغازه داران اصفهانی اعتراف کردند گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و این افراد برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

اخبار مرتبط:
اصفهان میزبان اجلاس اتاق‌های بازرگانی عضو «ACD» آسیاست
اصفهان میزبان اجلاس اتاق‌های بازرگانی عضو «ACD» آسیاست

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: این کلانشهر میزبان برگزاری اجلاس اتاق‌های بازرگانی کشورهای عضو مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیا(ACD) است.

‌۳ اصفهانی به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند
‌۳ اصفهانی به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند

سه نفر از اصفهان به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند.

صادرات گیاهان دارویی اصفهان به ۱۱ میلیون دلار رسید
صادرات گیاهان دارویی اصفهان به ۱۱ میلیون دلار رسید

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: ارزش صادرات انواع گیاهان دارویی از این استان به خارج از کشور در سال گذشته حدود ۱۱ میلیون دلار بود که نسبت به سال ۱۴۰۱ افزایش یافته است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است