کد خبر : 248671
انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - 15:01
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

درهای صنعت سبز نیشکر به روی اهالی هنر گشوده شده است

مصطفی بوعذار امروز یک‌شنبه (یکم مردادماه) در حاشیه اختتامیه اولین سوگواره بین‌المللی عکس «روایت عاشقی» در گفتگو با روابط‌عمومی، با بیان این مطلب گفت، به دلیل صنعتی بودن خوزستان، نگاه‌های حمایتی به مقوله فرهنگ و هنر معطوف به صنایع است و در کنار نفت و فولاد، شرکت توسعه نیشکر نیز به عنوان صنعتی سبز درهای خود را به روی هنرمندان و فعالیت‌های هنری گشوده است.

درهای صنعت سبز نیشکر به روی اهالی هنر گشوده شده است

دبیر سوگواره تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی، خوزستان را شایسته برگزاری بهترین رویدادهای فرهنگی دانست و حمایت «صنعت سبز نیشکر از برگزاری این رویدادها» را بسترساز رونق هرچه بیشتر فعالیت‌های فرهنگی و هنری استان عنوان کرد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، مصطفی بوعذار امروز یک‌شنبه (یکم مردادماه) در حاشیه اختتامیه اولین سوگواره بین‌المللی عکس «روایت عاشقی» در گفتگو با روابط‌عمومی، با بیان این مطلب گفت، به دلیل صنعتی بودن خوزستان، نگاه‌های حمایتی به مقوله فرهنگ و هنر معطوف به صنایع است و در کنار نفت و فولاد، شرکت توسعه نیشکر نیز به عنوان صنعتی سبز درهای خود را به روی هنرمندان و فعالیت‌های هنری گشوده است.

کارنامه درخشان نیشکر در مسئولیت‌های اجتماعی

مدیر کانون تئاتر انقلاب و دفاع مقدس خوزستان، نیشکر را در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی پیشرو برشمرد که هم در محرومیت‌زدایی در مناطق پیرامونی و هم در تعامل با مجموعه‌های فرهنگی و هنری استان کارنامه درخشانی دارد.

به گفته این هنرمند خوزستانی، این رویکرد نیشکر، حاکی از آن است که تنها درآمدزایی ملاک عمل مدیران این مجموعه بزرگ صنعتی نیست و در این صنعت، کارهای خوبی در حال انجام است که درگذشته کمتر شاهد آن بودیم.

برگزاری رویدادهای فاخر فرهنگی در خوزستان

دبیر سوگواره تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی در ادامه افزود، تاکنون رویدادهای فاخر فرهنگی و هنری در تعامل با صنعت نیشکر در سطح استان برگزار شده که امیدواریم درآینده نیز استمرار داشته باشد.

بوعذار در پایان به نزدیک بودن رویداد بزرگ اربعین حسینی اشاره کرد و گفت، خوزستان با دو پایانه مرزی چذابه و شلمچه، نقشی محوری در این رویداد جهانی دارد و این استان پایتخت موکب‌هاست و انتظار است است با همکاری و همدلی میزبان خوبی برای زائرین حسینی باشیم.

بر اساس این گزارش، اختتامیه اولین سوگواره بین‌المللی عکس روایت عاشقی و افتتاح نمایشگاه آثار برگزیده با حضور مسئولین و جمعی از هنرمندان در محل هتل نیشکر اهواز برگزار شد. در این مراسم از پوستر سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی رونمایی شد.

اخبار مرتبط:
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است