کد خبر : 241439
انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - 16:13
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

از حضور زنان بی‌حجاب به درمانگاه ها هم جلوگیری بعمل می‌آید؟

ستاد حجاب‌وعفاف در درمانگاه‌های شهر تهران تشکیل می‌شود.

از حضور زنان بی‌حجاب به درمانگاه ها هم جلوگیری بعمل می‌آید؟

به گزارش سایت خبری مدارا؛ در دومین نشست شورای عفاف و حجاب شرکت شهر سالم مقرر شد که در درمانگاه‌های شهرداری تهران ستادهایی متشکل از رئیس مرکز، مدیر داخلی و یک نفر که از وجاهت لازم برخوردار است، تشکیل شود.دومین نشست شورای حجاب و عفاف به ریاست امیر نورمحمدی مدیرعامل و با حضور معاونین، مدیران و مشاوران وی در ستاد مرکزی شرکت برگزار شد.

در این نشست، اعضای شورا ضمن ارائه نظرات خود مقرر کردند وظیفه امر به معروف و نهی از منکر به دور از قوه قهریه و در حد تذکر لسانی و تاثیرگذار توسط یک فرد معقول و دارای پوشش معمول انجام شود.

ستادهایی نیز متشکل از رئیس درمانگاه، مدیر داخلی و یک نفر دارای وجاهت لازم در زیرمجموعه این شورا تشکیل گردد و گزارشات مربوطه در این زمینه به دبیرخانه اعلام و الزامات قانونی به بخش‌ها ارائه شود.همچنین بهره‌بردارها توسط روسای درمانگاه‌ها و معاونت‌های مربوطه توجیه شوند.

بر اساس این گزارش؛ شورای عفاف و حجاب شرکت شهر سالم به ریاست امیر نورمحمدی مدیرعامل و با حضور محمود فداکار معاون مالی و اقتصادی، علیرضا اشعه‌شعار معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، اکرم صدفی معاون درمان، محمدعلی شاکری‌راد معاون پیشگیری و بهداشت، رضا صفی‌آریان مدیر حراست، مهدی اخلاقی‌نیا مدیر بازرسی، مریم صالح مدیر گزینش، حمیدرضا عزیزی و مهناز غفاری مشاوران مدیرعامل، فاطمه درویش‌نوری مدیر حوزه ریاست، علی قاسمی‌جهان مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل، آزاده رنجبر مسئول تکریم ارباب رجوع، حمید بهنام‌فر فرمانده بسیج شرکت شهر سالم و اکرم جراحی به عنوان دبیر شورا تشکیل شده است.

 

اخبار مرتبط:
اگر شهروندان هم مانند آقای صدیقی عذرخواهی کنند برایشان پرونده قضایی تشکیل نمی‌شود؟
اگر شهروندان هم مانند آقای صدیقی عذرخواهی کنند برایشان پرونده قضایی تشکیل نمی‌شود؟

چنانچه شهروندی از طریقی غیر‌قانونی ملک یا مالی را تحصیل کند و به محض کشف موضوع ابتدا مدعی شود امضای وی جعل شده و سپس مشخص شود این ادعا کذب بوده و سند توسط همین شهروند امضا شده، اقدام به عذرخواهی و سپس مال تحصیل شده از طریق غیر‌قانونی را مسترد کند، بدون تشکیل پرونده‌‌ قضایی و تفهیم اتهام، قضیه مرتفع می‌شود؟

فعال شدن گشت ارشاد در میدان ونک I ببینید
فعال شدن گشت ارشاد در میدان ونک I ببینید

تصویری از فعال شدن گشت ارشاد در میدان ونک در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

دختر و همسر عابدزاده به خاطر کشف حجاب بازداشت شدند
دختر و همسر عابدزاده به خاطر کشف حجاب بازداشت شدند

خانم لطیفیان همسر و نگار عابدزاده دختر احمدرضا عابدزاده بعدازظهر امروز به دلیل کشف حجاب در یکی از خیابان های شمال شهر تهران مورد تذکر ماموران طرح عفاف و حجاب قرار گرفته و سپس بازداشت شدند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است