کد خبر : 240232
انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - 05:27
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

اعزام کمیته ارزیابی به خوزستان پس از مرگ کودک اهوازی به دلیل سقوط در چاه فاضلاب

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تسلیت مرگ کودک اهوازی در پی سقوط در چاه فاضلاب، گفت: کمیته‌ای برای ارزیابی موضوع به اهواز اعزام شده است‌.

اعزام کمیته ارزیابی به خوزستان پس از مرگ کودک اهوازی به دلیل سقوط در چاه فاضلاب

در پی رخداد ناگوار فوت یک کودک در اثر سقوط به دریچه فاضلاب، اتابک جعفری مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به دستور وزیر نیرو با حضور در خوزستان و ابراز تاسف شدید نسبت به بروز این سانحه و تسلیت به خانواده کودک جان‌باخته، تصریح کرد: با هدف بررسی دقیق این موضوع، کمیته‌ای برای ارزیابی به اهواز اعزام شده است‌.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از تکرار حوادثی از این قبیل ضروری است تمهیدات دقیق‌تر و کارامدتری برای نظارت بیش‌تر بر رعایت موارد و اصول ایمنی پروژه‌ها اندیشیده شود.

جعفری اظهار داشت: پروژه فاضلاب اهواز پروژه‌ بسیار مهم و بااهمیتی محسوب می‌شود و تکمیل آن برای دولت و به تبع آن وزارت نیرو بسیار حائز اهمیت است.

او ادامه داد: اتمام پروژه فاضلاب اهواز یکی از مهم‌ترین مطالبات دیرینه مردم خوزستان به شمار می‌رود که وزارت نیرو نیز تلاش دارد با سرعت و دقت هرچه بیش‌تر در اجرای آن، مطالبه بحق مردم شریف خوزستان را محقق سازد.

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به روند اجرایی این پروژه گفت: پیشرفت پروژه فاضلاب اهواز پس از سال‌ها از ۳۱ درصد به ۵۴ درصد در مدت زمان یک سال رسیده است و این پروژه باید با سرعت و دقت و رعایت دقیق ملاحظات و اصول ایمنی تکمیل شود تا مشکل فاضلاب اهواز بعد از سال‌ها یک بار برای همیشه برطرف شود.

جعفری پروژه فاضلاب اهواز را از اولویت‌های اصلی وزارت نیرو دانست که برای دولت سیزدهم از اهمیت خاصی برخوردار است.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:
نامزد خبرگان: باید برای رفع مشکلات خوزستان جانفشانی کنیم
نامزد خبرگان: باید برای رفع مشکلات خوزستان جانفشانی کنیم

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خوزستان گفت: همه در هر جایگاهی که هستند باید برای رفع مشکلات این استان جانفشانی کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است