کد خبر : 233322
انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - 16:49
دسته‌بندی : سیاسی، اسلاید
چاپ

منصور حقیقت‌پور: قد و قواره رئیسی در شأن مردم نیست/ این دولت یک مسئله پیاز را نمی‌تواند حل کند

منصور حقیقت‌پور نماینده پیشین مجلس خطاب به دولت می‌گوید: اگر می‌توانید کاری کنید تا مشکلات مردم حل شود، اگر هم نمی‌توانید صادقانه بگویید که اشتباه کردیم که گفتیم می‌توانیم و اجازه دهید کسانی وارد گود شوند که توانایی حل مشکلات مردم را داشته باشند.

منصور حقیقت‌پور: قد و قواره رئیسی در شأن مردم نیست/ این دولت یک مسئله پیاز را نمی‌تواند حل کند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ رویداد۲۴ نوشت: منصور حقیقت‌پور نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی با اشاره به ناکارآمدی دولت ابراهیم رئیسی: عملکرد این دولت و قد و قواره وزرای این دولت، در شأن مردم ایران نیست و قرار نیست رفتار‌های حداقلی برای مردم ایران داشته باشیم. ما باید مشکلات مردم را حل کنیم چرا که آن‌ها شایسته بهترین‌ها هستند. بهترین اقتصاد، بهترین فرهنگ، بهترین رفتار و چیزی که ما این روز‌ها می‌بینیم اصلا آن چیزی که باید نیست.

او با بیان اینکه دولت کاملا ناکارآمد است، تصریح کرد: من می‌گویم اگر می‌توانید کاری کنید تا مشکلات مردم حل شود، اگر هم نمی‌توانید، صادقانه بگویید که اشتباه کردیم که گفتیم می‌توانیم و اجازه دهید کسانی وارد گود شوند که توانایی حل مشکلات مردم را داشته باشند. بسیاری از افراد قوی و توانمند در خانه نشسته‌اند و منتقدین براین باورند که مشکلات مردم قابل حل است.

حقیقت‌پور می‌گوید: با همه حمایت‌هایی که رهبری از این دولت می‌کند، اما هیچ تلاش جدیی از دولت مشاهده نمی‌کنیم. یکدستی که امروز در میان سه قوه ایجاد شده است، انتظار ما این بود که همانطور که شعار می‌دهند ما دولت قویی هستیم، قوی هم عمل کنند. نمی‌شود که پز دولت قوی را بدهیم، اما در رفتارمان، عمکرد ضعیف و زبونی را از خودمان نشان دهیم. دولت باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات انجام دهد و اگر هم نمی‌تواند بگوید که نمی‌توانیم و کار را به دست افراد توانمند بسپارند.

این فعال سیاسی ادامه داد: فکر می‌کنم خودشان هم باور نمی‌کنند که نمی‌توانند. می‌گویند دولت قوی و انقلابی هستیم اما نمی‌پذیرند که نمی‌توانند که بخواهند کار را به اهلش بدهند. ما توقع نابجایی از دولت نداریم. خودشان گفتند می‌توانیم، ما می‌گوییم خب بسم‌الله انجام دهید. نزدیک دوسال است که کار را در اختیار دارید، دلار ۲۳ هزار تومانی را تحویل گرفتید امروز دلار ۵۶ هزار تومان شده است. گروه تندرویی که نفوذ کرده اجازه نمی‌دهد متخصصان و توانمندان وارد شوند. شما که آمدید و همه قوا را یکدست و صاف کردید، خب حل کنید دیگر! یک مسئله پیاز را نمی‌توانید حل کنید! شأن مردم این است که برای مرغ و پیاز به صف بایستند و گوشت را ۵۰۰ هزار تومان بخرند؟

اخبار مرتبط:
حاجی‌دلیگانی: ما باید هر لحظه آمادگی اسرائیل را داشته باشیم / بیش از نیمی از موشک‌ها و پهباد‌های ما در عملیات وعده صادق، به هدف خوردند
حاجی‌دلیگانی: ما باید هر لحظه آمادگی اسرائیل را داشته باشیم / بیش از نیمی از موشک‌ها و پهباد‌های ما در عملیات وعده صادق، به هدف خوردند

نماینده شاهین‌شهر می‌گوید: در حال حاضر، با اقتدار مضاعفی که برای ایران آفریده شد، بایستی مسئولان اقتصادی دولت، از این فرصت به وجود آمده، برای ترمیم جایگاه تجاری ایران در منطقه و جهان، بهره لازم را ببرند. یعنی اکنون این فرصت طلایی و پاس گل را بخش نظامی ما آفریده و حال نوبت مسئولان بخش اقتصادی است که آن را به گل تبدیل کنند.

فریدون عباسی، نماینده مجلس: اسرائیل در داخل ایران نفوذی دارد / باید مراقب باشیم که از نفوذی‌ها ضربه نخوریم
فریدون عباسی، نماینده مجلس: اسرائیل در داخل ایران نفوذی دارد / باید مراقب باشیم که از نفوذی‌ها ضربه نخوریم

نماینده مردم کازرون در مجلس گفت: رژیم اسرائیل در داخل نفوذی دارد، یا اقدام به ایجاد انفجار می‌کند یا دست به ترور می‌زند در نتیجه ما باید در داخل مراقبت امنیتی‌مان را بیشتر کنیم که از نفوذی‌ها ضربه نخوریم.

اسحاق جهانگیری: با مَردم مدارا کنید
اسحاق جهانگیری: با مَردم مدارا کنید

معاون اول حسن روحانی در دولت گذشته گفت: باید نسبت به تقویت انسجام ملی، جلب مشارکت عمومی مردم و جریان های سیاسی، مدارا با شهروندان و بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم نیز همت گمارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است