کد خبر : 231426
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - 12:40
دسته‌بندی : اجتماعی، اخبار ویژه
چاپ

نماینده مجلس: ۲۰۰ روستا در شهرستان کوهرنگ گرفتار برف و کولاک هستند

نماینده مردم کوهرنگ با اشاره به وضعیت شهرستان کوهرنگ، اظهار کرد: تجهیزات لازم از چند استان فرستاده شده است و برای تعدادی هم مجوز دادند که استانداری خرید کند که کارهای مربوط به آن در حال انجام است.

نماینده مجلس: ۲۰۰ روستا در شهرستان کوهرنگ گرفتار برف و کولاک هستند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ قدرت الله حمزه شلمزاری در رابطه با اخرین وضعیت شهرستان کوهرنگ که گرفتاردر برف و کولاک هستند، گفت: هم استان چهار محال بختیاری و هم استان های همجوار بسیج شدند تا به مردم گرفتار در کولاک کمک کنند و وزیر کشور هم در راه استان است تا از نزدیک به وضعیت این شهرستان رسیدگی کند.

وی در خصوص جابجایی مردم این شهرستان، اظهار کرد: بحث جابجایی مردم خیلی مطرح نیست چراکه ۲۰۰ روستا گرفتار این برف و کولاک هستند و نمی توان این جمعیت را به دیگر روستاهای همجوار برد و برف در حدی است که امکان جابجایی در این سطح گسترده وجود ندارد و باید کمک کرد تا زندگی به حالت عادی باز گردد.

نماینده مردم کوهرنگ در خصوص سفر وزیر کشور به این استان اظهار داشت: وزیر کشور دیشب با هواپیما عازم استان بود اما به دلیل وضعیت نامساعد جوی برگشت و الان از راه زمینی عازم است.

آقای حمزه شلمزاری در خصوص ارسال تجهیزات برای بازگشایی راه های مسدود شده شهرستان، گفت: تجهیزات لازم از چند استان فرستاده شده است و برای تعدادی هم مجوز دادند که استانداری خرید کند که کارهای مربوط به آن در حال انجام است.

اخبار مرتبط:
بودجه نجومی دفتر زاکانی در شهرداری تهران
بودجه نجومی دفتر زاکانی در شهرداری تهران

بودجه حوزه دفتر شهردار تهران را رقمی بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعلام کرده است.

هک سامانه‌های قوه قضاییه صحت ندارد
هک سامانه‌های قوه قضاییه صحت ندارد

یک مقام آگاه قضایی گفت: موضوع هک سامانه‌های قوه قضاییه صحت ندارد و صرفا یک خبرسازی کور سراسیمه جهت تحت تاثیر قرار دادن خبر بازگشت اموال بابک زنجانی است.

واکنش یک روزنامه به تمسخر معلولان در تلویزیون
واکنش یک روزنامه به تمسخر معلولان در تلویزیون

روزنامه اعتماد نوشت: حالا که تورم و گرانی و نقصان اعتبارات دولتی کمک‌های حداقلی به ضعیف‌ترین قشر جامعه را با نقصان روبه‌رو کرده و بزرگواران دردمند با تنی خسته و ملالی روزافزون ناچار به تجمعات پی در پی می‌شوند و البته صدای‌شان به جایی نمی‌رسد استهزا در رسانه ملی را کجای دل‌شان بگذارند؟

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است