کد خبر : 231137
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - 03:35
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

اجرای طرح ضربتی مقابله با سرقت در اهواز آغاز شد

اجرای طرح ضربتی مقابله با سرقت، همزمان با سراسر کشور در اهواز با محوریت پلیس آگاهی خوزستان، آغاز شد.

اجرای طرح ضربتی مقابله با سرقت در اهواز آغاز شد

سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی خوزستان در حاشیه آغاز اجرای طرح ضربتی مقابله با سرقت، در ستاد فرماندهی انتظامی خوزستان انجام شد، اظهار کرد: یکی از اقدامات اساسی پلیس، پاسخگویی به موقع و بهنگام به مطالبات مردم است بنابراین فرماندهی انتظامی خوزستان، به منظور اجرای تدابیر فرمانده فراجا طرح تشدید مقابله با سرقت در اهواز را آغاز کرده است.

وی افزود: این طرح از امروز با توان واحدهای عملیاتی و با محوریت پلیس آگاهی خوزستان آغاز به کار کرده است. تلاش می‌شود با شناسایی و دستگیری سارقان و مجرمان حرفه‌ای امنیت و آرامش خوبی در خوزستان و اهواز رقم بزنیم.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: با توجه به اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، پلیس با قاطعیت با مخلان نظم و امنیت، عوامل ناامنی و افرادی که به هر نحوی بخواهند خدشه‌ای به امنیت مردم وارد کنند، برخورد می‌کند.

صالحی با اشاره به در پیش بودن طرح نوروزی پلیس افزود: هر ساله طرح تامین نظم و امنیت ایام نوروز در دستور کار پلیس است؛ امسال نیز پلیس با تمام توان و امکانات و با قرار گرفتن در حالت آماده‌باش صد درصدی در خدمت مردم است.

وی گفت: علاوه بر این هر ساله خوزستان میزبان کاروان‌های راهیان نور است که تامین امنیت این کاروان‌ها از مبادی ورودی خوزستان تا نقطه صفر مرزی و محل یادمان‌ها در حوزه انتظامی و عملیاتی انجام خواهد شد.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان

با بهره برداری از جاده قلعه چنعان، فولاد خوزستان گام مهم دیگری در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای رفاه مردم منطقه برداشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است