کد خبر : 231123
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - 02:57
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

استاندار خوزستان: ورزشکاران لژیونر باعث عزت نظام هستند

استاندار خوزستان گفت: ورزشکاران لژیونر ایرانی باعث عزت انقلاب و نظام بوده و ما همواره از آنها حمایت می‌کنیم و در کنارشان هستیم.

استاندار خوزستان: ورزشکاران لژیونر باعث عزت نظام هستند

سیدعلی اکبر حسینی محراب در آیین وداع با سه ورزشکار خوزستانی جان باخته در زمین لرزه ترکیه، که در سالن ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد بیان کرد:حادثه زلزله ترکیه بسیار تلخ بود؛ ما قهرمانان را همیشه به روی دوشمان می دیدیم که پرچم جمهوری اسلامی را به اهتزاز در می‌آوردند ولی تقدیر این سه ورزشکار اینگونه رقم خورد.

وی افزود: از خداوند متعال برای خانواده های این عزیزان، صبر طلب می کنیم تا این مصیبت را تحمل کنند. اگرچه فقدان آنها بسیار سخت است ولی طبق آیه قرآن، همه ما از خداییم و به سوی او می رویم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه جامعه ورزش همیشه الگوی ما بوده‌اند گفت: برای همسران، پدر و مادر و بستگان خیلی سخت است که قهرمان ملی را این شکل از دست بدهند ولی باید تقدیر پروردگار را بپذیریم.

وی این حادثه سخت را به تک تک ورزشکاران خوزستان و خانواده این سه ورزشکار تسلیت گفته و خود را در غم آنها شریک دانست.

مهدی سعیداوی، حامد مطرودی و محمدرضا میراحمدی سه ورزشکار خوزستانی حاضر در تیم های فوتبال قطع عضو ترکیه بودند که در زلزله اخیر این کشور جان خود را از دست دادند.

زمین لرزه ۷.۸ ریشتری بامداد دوشنبه هفته گذشته که جنوب ترکیه و شمال سوریه را لرزاند خسارات جانی و مالی زیادی در پی داشت.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان

با بهره برداری از جاده قلعه چنعان، فولاد خوزستان گام مهم دیگری در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای رفاه مردم منطقه برداشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است