کد خبر : 230278
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - 09:21
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

سه اَبَر چالش آب، انرژی و هوا در اصفهان وجود دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت:این استان با سه اَبَر چالش آب، انرژی و هوا مواجه است که باید با نگاه ویژه ای برای رفع این مشکلات کلان استان اقدام شود.

سه اَبَر چالش آب، انرژی و هوا در اصفهان وجود دارد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ امیررضا نقش در مراسم بهره برداری از ۴۴ پروژه زیرساختی شهرک‌های صنعتی استان اصفهان اظهار داشت: لازمه رشد و توسعه، تسهیل در فرایند سرمایه گذاری است.

به نوشته مهر؛ وی با اشاره به اینکه باید مسائل و مشکلات اقتصادی و سرمایه گذاری در شهرستان‌ها به‌صورت ویژه توسط فرمانداران پیگیری شود، ادامه داد: در بسیاری از شهرستان‌های استان، سرمایه گذاران برای تولید و برداشتن گام های اقتصادی آماده هستند و با حمایت مسئولان استانی و ملی می‌توانند طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری خود را ساماندهی کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان افزود: این استان رتبه نخست کشور را از لحاظ تعداد واحدهای صنعتی دارد و به همین میزان که تعداد واحدهای صنعتی استان نسبت به سایر استان ها از لحاظ تعداد بیشتر است؛ صنعتگران ما با مسائل و مشکلات مختلفی دست به گریبان هستند و می‌طلبد با نگاه ویژه ای دغدغه‌های استان در این حوزه بررسی و پیگیری شود.

نقش، وجود زیرساخت‌های لازم را در حوزه تولید حائز اهمیت دانست و بیان کرد: بهره‌برداری از ۴۴ پروژه زیرساختی در شهرک‌های صنعتی استان را به فال نیک می گیریم و امیدواریم با همدلی و وفاق مشکلات استان کاهش یابد.

آیین بهره‌برداری از ۴۴ پروژه زیرساختی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اصفهان با اعتباری بالغ بر هفت هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال با حضور معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایران و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

۸۰ شهرک صنعتی مُصوب در اصفهان وجود دارد که از این تعداد ۷۵ شهرک عملیاتی شده و در حال واگذاری است.

تاکنون ۵۰ درصد از شهرک های این استان به ظرفیت نهایی خود رسیده‌اند.
هم‌اینک بیش از ۱۵۰ هزار نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مُصوب و فعال استان اصفهان مشغول کار هستند.

اخبار مرتبط:
پخش تبلیغات و مناظره انتخاباتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی از شبکه‌های تلویزیونی استان اصفهان
پخش تبلیغات و مناظره انتخاباتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی از شبکه‌های تلویزیونی استان اصفهان

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان گفت: جدول پخش برنامه تبلیغی و مناظره‌های نامزد‌های مجلس شورای اسلامی را در شبکه‌های تلویزیونی انتخابات ببینید.

مردم با حضور در انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنند
مردم با حضور در انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنند

امام جمعه اصفهان گفت: رهبر انقلاب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را یکی از مؤلفه‌های مهم می‌داند و مردم با حضور در انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنند.

خودروهای رانندگان جنون سرعت در اصفهان یک ماه توقیف می‌شود
خودروهای رانندگان جنون سرعت در اصفهان یک ماه توقیف می‌شود

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از توقیف یک ماهه خودروهای رانندگان جنون سرعت در اصفهان به مدت یک ماه با دستور قضائی خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است