مه‌آلودگی و لغزندگی در محورهای مواصلاتی اصفهان/ امدادرسانی به ۸۲۰ دستگاه خودرو

رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه در گردنه‌های برف‌گیر و بعضی از محورها لغزندگی وجود دارد، افزود: در شهرستان کوهپایه، محور اصفهان-بهارستان، آزادراه غرب، جاده جرقویه و بعضی از مناطق استان شاهد پدید مه گرفتگی هستیم.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ اصغر زارع رئیس پلیس راه استان اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان اظهار داشت: کلیه محورهای مواصلاتی استان اصفهان باز و تردد برقرار است.

به نوشته مهر؛ وی با بیان اینکه در گردنه‌های برف‌گیر و بعضی از محورها لغزندگی وجود دارد، افزود: در شهرستان کوهپایه، محور اصفهان-بهارستان، آزادراه غرب، جاده جرقویه و بعضی از مناطق استان شاهد پدید مه گرفتگی هستیم.

زارع با اشاره به امدادرسانی به خودورهای در برف مانده در شب گذشته گفت: بر اساس آخرین آمار به ۸۲۰ دستگاه خودرو امدادرسانی شد و تصادف ترافیکی خاصی گزارش نشد.

رئیس پلیس راه استان اصفهان بیان کرد: با توجه به مه گرفتگی محورها، رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت و فاصله طولی را رعایت کنند و در صورتی که دید کم بود و امکان رانندگی نبود در پارکینگ مجازی توقف کنند و بعد از بهتر شدن دید ادامه مسیر دهند و تحت هیچ شرایطی بر روی آسفالت متوقف نشوند.