کد خبر : 216201
انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - 11:49
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

انسیه خزعلی: اپلیکیشن ویژه دختران در دست تهیه است

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، با بیان اینکه در شرایط امروز جامعه بحث جنگ شناختی کاملا مشهود است، گفت: در اتفاقات اخیر حرکتی را به نام زنان، زندگی و ازادی شروع کردند اما در باطن علیه زنان و مخالف مشی صحیح آزادی طلبی واقعی و رسیدن به ارتقاء و کمال است.

انسیه خزعلی: اپلیکیشن ویژه دختران در دست تهیه است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ انسیه خزعلی که به مناسبت روز دانشجو میهمان دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران بود، اظهار کرد: در وقایع اخیر شاهد بودیم که به چه زندگی‌ها پایان داده شد و چه آزادی‌هایی با فشار و تهدید از مردم سلب شد.

به نوشته ایسنا، معاون رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دولت می‌خواهد برای توازن جامعه نقش‌های مختلف و جنبه‌های گوناگون حضور زنان را محقق کند تا بتواند از تمام قابلیتها و ظرفیتهای زنان برای ایفای نقشهای خانوادگی و اجتماعی کمک بگیرد.

وی با تاکید براینکه توجه به حوزه زنان از ابتدای دولت سیزدهم با جدیت در دستور کار است، ادامه داد: در سفرهای استانی با همین نگاه تلاش کردیم اعتبارات ویژه بانوان در استانها اختصاص یابد. اختصاص اعتبارات خاص در زمینه اشتغال، ورزش، بازپروری و سوادآموزی بانوان از اولویتهای سفرهای استانی بود و در جلسات هفتگی مجازی با مدیران استان پیشرفت مصوبات سفرها پیگیری میشود.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مسائل دختران مجرد از موضوعات مهم مورد نظر معاونت است، خاطر نشان کرد: کارگروه هویت دختران از کارگروه‌های فعال معاونت است که در آن صحبتهای دختران را می‌شنویم، نیازهای دختران را احصاء کرده‌ایم وخبر خوش اینکه اپلیکیشن ویژه دختران در دست تهیه است.

خزعلی با اشاره به تاثیر رسانه در رقم زدن وقایع اخیر تصریح کرد: حساسیت و آگاه بودن بانوان در فضای مجازی و شناخت داشتن نسبت به وقایع منطقه و جهان بسیار ضروری است باتوجه به فریب‌های رسانه‌ای معاندان نظام، فشار دشمنان و بازی،های بین‌المللی که علیه دختران و زنان ایرانی اجرا می‌شود بهترین راه مقابله هوشیاری، آگاهی و حضور موثر دختران در این عرصه است.

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، وی با تاکید بر ضرورت پیشقدم بودن دانشجویان در شکل گیری و فعالیت تشکلهای مردمی گفت: در بسیاری از فشارهای بین‌الملی حضور پررنگ تشکلهای مردمی مانند تشکلهای دانشجویی می‌تواند مثمر ثمر باشد.

اخبار مرتبط:
حسین جلالی: پرویز فتاح، نامزد جریان انقلابی و شبیه‌ به رئیسی است / حضور قالیباف و لاریجانی در انتخابات مسجل شده است
حسین جلالی: پرویز فتاح، نامزد جریان انقلابی و شبیه‌ به رئیسی است / حضور قالیباف و لاریجانی در انتخابات مسجل شده است

نماینده دمجلس یازدهم در خصوص ریاست مجلس دوازدهم و گمانه‌زنی‌ها درباره کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: احتمال می‌دهم محمد باقر قالیباف با رای کمتری برای ریاست مجلس انتخاب شود. رای دهندگان مجلس از او می‌خواهند اگر به او رای دادند و رئیس مجلس شد، دیگر برای ریاست جمهوری ثبت نام نکند و این یک مانع مهمی جلو روی وی است.

مجتبی ذوالنوری: مجلس یک سال تعطیل شود هیچ کسی ککش هم نمی‌گزد
مجتبی ذوالنوری: مجلس یک سال تعطیل شود هیچ کسی ککش هم نمی‌گزد

نامزد ریاست مجلس دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مجالس گذشته کارهای خوبی کردند. مجلس یازدهم لقب مجلس انقلاب را از رهبری گرفت ایا نمی‌تواند مجلس بهتری باشد و آیا مجلس دوازدهم می‌تواند بهتر از مجلس گذشته باشد؟ اگر قرار باشد ریل گذاری همان ریل گذاری گذشته باشد و همان کادر پروازی رئیس باشد کارهای مجلس پیش نخواهد رفت. باید تغییر ایجاد کرد. مجلس باید وارد مسیر ریل گذاری جدید شود.

آذر منصوری: جبهه اصلاحات هنوز هیچ تصمیمی درباره انتخابات نگرفته است
آذر منصوری: جبهه اصلاحات هنوز هیچ تصمیمی درباره انتخابات نگرفته است

آذر منصوری، رییس جبهه اصلاحات در توئیتی نوشت: جبهه اصلاحات ایران هنوز هیچ مصوبه‌ای در مورد انتخابات ریاست جمهوری نداشته است. گفتگو‌ها ادامه دارد و مواضع جبهه در این ارتباط از طریق بیانیه، اطلاعیه‌ها و سخنگوی این تشکیلات اعلام می‌شود. ‏کلیه اخبار یا نقل قول‌های دیگری که در این زمینه منتشر می‌شود، فاقد اعتبار است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است