روزنامه آرمان امروز:

اصرار قالیباف بر لزوم حکمرانی‌نو، تلاش برای رسیدن به صندلی پاستور است

روزنامه آرمان امروز نوشت: سخنان (اخیر) محمد باقر قالیباف (درباره حکمرانی‌نو) در ادامه تحرکات و البته تغییرهایی است که این چهره در طول همه سال‌های حضور در حاکمیت از خود بروز داده بود. او از ابتدا آشکارا در فکر رسیدن به پاستور و نشستن روی صندلی اول دولت به عنوان رئیس جمهوری بود.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه آرمان امروز اصرار محمدباقر قالیباف برای «حکمرانی‌نو» را تلاش برای رسیدن به صندلی پاستور ارزیابی کرده است.

به نوشته آرمان امروز؛ محمد باقر قالیباف از همان روز که در اواخر دهه هفتاد به عنوان فرمانده نیروی انتظامی انتخاب شد، آشکارا در فکر رسیدن به پاستور و نشستن روی صندلی اول دولت به عنوان رئیس جمهوری بود…سخنان (اخیر) محمد باقر قالیباف (درباره حکمرانی‌نو) در ادامه تحرکات و البته تغییرهایی است که این چهره در طول همه سال‌های حضور در حاکمیت از خود بروز داده بود. ظاهرا با علم به اینکه شرایط، به ابراهیم رئیسی مجال حضور قوی در انتخابات چهاردهم ریاست‌جمهوری را نخواهد داد، این بار به با حربه « حکمرانی نو » به دنبال تثبیت خود به عنوان کسی که می‌تواند با ایده و طرح‌های نو، جامعه را از گرفتاری نجات بدهد، باشد. در این باره از آقای قالیباف می‌توان پرسید، اگر ریشه اعتراضات اخیر کهنگی شیوه‌های حکم‌رانی است که ایشان را به صرافت «حکم‌رانی نو» انداخته است، پس چرا زودتر اقدام نکرده‌اند؟ مثل این که بیمار را نزد پزشک ببرند و بگوید هر وقت حال او خوب شد، بیاورید تا جراحی کنم!

آرمان امروز در ادامه نوشته است: آنچه ملموس است، چیزی جز این نیست که محمدباقرقالیباف همچنان در سودای رئیس‌جمهوری شدن و پاستور‌نشینی است. باید دید در دو سال و شش ماهی که تا موعد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری مانده است، کشور و فضای سیاسی چه تحولاتی را تجربه خواهد کرد و همچنین اینکه آقای قالیباف بالاخره به خواسته‌اش که چیزی جز رئیس‌جمهوری شدن نیست، خواهد رسید یا نه؟