کد خبر : 214624
انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - 23:36
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

اصرار قالیباف بر لزوم حکمرانی‌نو، تلاش برای رسیدن به صندلی پاستور است

روزنامه آرمان امروز نوشت: سخنان (اخیر) محمد باقر قالیباف (درباره حکمرانی‌نو) در ادامه تحرکات و البته تغییرهایی است که این چهره در طول همه سال‌های حضور در حاکمیت از خود بروز داده بود. او از ابتدا آشکارا در فکر رسیدن به پاستور و نشستن روی صندلی اول دولت به عنوان رئیس جمهوری بود.

اصرار قالیباف بر لزوم حکمرانی‌نو، تلاش برای رسیدن به صندلی پاستور است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه آرمان امروز اصرار محمدباقر قالیباف برای «حکمرانی‌نو» را تلاش برای رسیدن به صندلی پاستور ارزیابی کرده است.

به نوشته آرمان امروز؛ محمد باقر قالیباف از همان روز که در اواخر دهه هفتاد به عنوان فرمانده نیروی انتظامی انتخاب شد، آشکارا در فکر رسیدن به پاستور و نشستن روی صندلی اول دولت به عنوان رئیس جمهوری بود…سخنان (اخیر) محمد باقر قالیباف (درباره حکمرانی‌نو) در ادامه تحرکات و البته تغییرهایی است که این چهره در طول همه سال‌های حضور در حاکمیت از خود بروز داده بود. ظاهرا با علم به اینکه شرایط، به ابراهیم رئیسی مجال حضور قوی در انتخابات چهاردهم ریاست‌جمهوری را نخواهد داد، این بار به با حربه « حکمرانی نو » به دنبال تثبیت خود به عنوان کسی که می‌تواند با ایده و طرح‌های نو، جامعه را از گرفتاری نجات بدهد، باشد. در این باره از آقای قالیباف می‌توان پرسید، اگر ریشه اعتراضات اخیر کهنگی شیوه‌های حکم‌رانی است که ایشان را به صرافت «حکم‌رانی نو» انداخته است، پس چرا زودتر اقدام نکرده‌اند؟ مثل این که بیمار را نزد پزشک ببرند و بگوید هر وقت حال او خوب شد، بیاورید تا جراحی کنم!

آرمان امروز در ادامه نوشته است: آنچه ملموس است، چیزی جز این نیست که محمدباقرقالیباف همچنان در سودای رئیس‌جمهوری شدن و پاستور‌نشینی است. باید دید در دو سال و شش ماهی که تا موعد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری مانده است، کشور و فضای سیاسی چه تحولاتی را تجربه خواهد کرد و همچنین اینکه آقای قالیباف بالاخره به خواسته‌اش که چیزی جز رئیس‌جمهوری شدن نیست، خواهد رسید یا نه؟

اخبار مرتبط:
حضرتی: مدرس و مصدق از مجلس رضاخان بیرون آمدند
حضرتی: مدرس و مصدق از مجلس رضاخان بیرون آمدند

محبوب حضرتی گفت: خانه امن فعلی گروه‌های تمامیت‌خواه باید ناامن شود. باید صدایی در مجلس باشد که بتوان یکدستی اقتدارگراها را از میان برد. حداقل مردم باید بدانند در خانه ملت و در پس جلسات کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مختلف چه می‌گذرد.

لیست صدای ملت منتشر شد / از برادر الیاس حضرتی و وزیر روحانی تا محمد هاشمی‌رفسنجانی
لیست صدای ملت منتشر شد / از برادر الیاس حضرتی و وزیر روحانی تا محمد هاشمی‌رفسنجانی

فهرست ۳۰ نفره «صدای ملت» در انتخابات دوزادهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران رونمایی شد.

تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس آغاز شد
تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس آغاز شد

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: از ساعت یک دقیقه بامداد فردا پنجشنبه رقابت‌های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز خواهد شد و تا ۸ صبح روز دهم اسفند ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است