کد خبر : 212905
انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - 00:51
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

یوسفی: بسیجی از جنس مردم است

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج برخاسته از مردم بوده و در هر جایی که نیاز است با کمترین هزینه بیشترین خدمت را ارائه کرده است.

یوسفی: بسیجی از جنس مردم است

مجتبی یوسفی در تذکری شفاهی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت هفته بسیج بیان کرد: بسیج مختص به هیچ نسل، جنسیت و سنی نیست چه در حلب باشد و چه در موصل و چه پای مشکل سیل‌زدگان در میان باشد و چه حل مشکلات ناشی از بیماری کرونا. بسیجی همواره در صحنه است. بسیج از جنس مردم بوده و در لباس خاصی نیست، هرجایی نیاز بوده مخلصانه در صحنه حاضر شده و با کمترین هزینه بیشترین خدمات را بدون منت به مردم ارائه کرده است.

وی در ادامه اظهار کرد: در قضایای اخیر دیدیم که نیروی بسیج، نیروی انتظامی و سپاه مظلوم واقع شدند اما در کنار مردم برای حفظ امنیت کشور ایستاده و جان دادند. همانطوری که رهبری تاکید کردند این اغتشاشات نیز با همدلی و هم‌زبانی همه مردم حل خواهد شد. ان‌شاءالله هر کس در هرجا قرار دارد بتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:
نامزد خبرگان: باید برای رفع مشکلات خوزستان جانفشانی کنیم
نامزد خبرگان: باید برای رفع مشکلات خوزستان جانفشانی کنیم

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خوزستان گفت: همه در هر جایگاهی که هستند باید برای رفع مشکلات این استان جانفشانی کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است