انعقاد تفاهم‌نامه ایجاد زیرساخت برق در شهرک‌های صنعتی خوزستان

تفاهم‌نامه همکاری ایجاد زیرساخت برق در شهرک‌های صنعتی خوزستان میان شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان امضا شد.

تفاهم‌نامه همکاری ایجاد زیرساخت برق در شهرک‌های صنعتی خوزستان میان محمود دشت‌بزرگ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، مهرداد نیکو رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان و علی مهدی‌پور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به امضا رسید.

هدف از امضای این تفاهم تامین مالی احداث شبکه پست و خط انتقال و فوق توزیع از طریق مشارکت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان و شرکت شهرک‌ها است تا نسبت به ساخت زیرساخت‌های برق در شهرک‌های صنعتی منتخب خوزستان اقدام شود.

این تفاهم‌نامه در راستای تحقق شعار سال و توسعه زیرساخت‌های صنعت برق در استان خوزستان با هدف تامین منابع مالی عملیات اجرایی و ساخت پروژه‌های برق‌رسانی به شهرک‌های صنعتی خوزستان، از محل ظرفیت ایجاد شده در بند (ط) تبصره (۱۵) قانون بودجه کل کشور در سال ۱۴۰۱ و پیرو مبادله موافقت‌نامه میان وزارت‌خانه‌های نیرو و صمت، به امضای طرفین رسید.

عملیات اجرایی پروژه‌های هدف‌گذاری شده در شهرک‌های صنعتی منتخب آغاز شده و هدف از امضای تفاهم‌نامه مربوطه تسریع در تامین منابع مالی مورد نیاز پروژه‌ها است.

منبع: ایسنا