کد خبر : 205609
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - 03:29
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

حسینی: “صولت مرتضوی” می‌تواند دغدغه‌های مرتبط با وزارت کار را برطرف کند

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی وزیر پیشنهادی کار را شخصیت باتجربه و موثری در دولت دانست و گفت: آقای مرتضوی با توجه به ارتباطات خوب و تجاربی که در جاهای مختلف داشتند، می توانند دغدغه‌هایی که در خصوص این وزارتخانه وجود دارد را برطرف کرده و پاسخگوی مجلس باشد.

حسینی: “صولت مرتضوی” می‌تواند دغدغه‌های مرتبط با وزارت کار را برطرف کند

سیدکریم حسینی درباره معرفی سید صولت مرتضوی برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: نیاز بود که فردی برای این وزارتخانه معرفی شود که هم تجربه و سابقه اجرایی داشته و هم اینکه در دولت نیز شخصیت موثری باشد که ما این مشخصات را در آقای مرتضوی می بینیم.

وی افزود: ایشان با ارتباطات خوب و تاثیری که در دولت دارد و با توجه به تجاربی که در جاهای مختلف داشتند، ان‌شاءالله می توانند دغدغه هایی که در خصوص این وزارتخانه وجود دارد را برطرف کرده و پاسخگوی مجلس باشد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این که کمیسیون اجتماعی با وزارت سید صولت مرتضوی موافق است یا نه؟، گفت: می توان گفت موافق است و جلسه تکمیلی نیز امروز (دوشنبه) بعدازظهر برگزار می شود و پیش بینی ما این است که ان شاءالله رای خوبی را در مجلس کسب می کنند.

حسینی تصریح کرد: ما وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به تنهایی یک دولت می دانیم، چراکه مخاطبان آن قریب به اتفاق جمعیت کشور است. همچنین مخاطبین وزارت کار بازنشستگان و افراد مددجوی سازمان های مددرسان در کشور هستند. در واقع این وزارتخانه تشکیلات اقتصادی که زیرمجموعه صندوق های بازنشستگی و صندوق تامین اجتماعی است را در بر می گیرد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین بحث یارانه ها و ساماندهی آن در وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارد و متولی و هماهنگ کننده یکی از چالش های جدی کشور که اشتغال است نیز این وزارتخانه است.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان

با بهره برداری از جاده قلعه چنعان، فولاد خوزستان گام مهم دیگری در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای رفاه مردم منطقه برداشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است