کد خبر : 205359
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - 02:05
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

مدارس مناطق کمتر برخوردار خوزستان باید تجهیز و نوسازی شوند

استاندار خوزستان گفت: مدارس مناطق کمتر برخوردار باید تجهیز و نوسازی شوند تا دانش‌آموزانی که در این مدارس تحصیل می‌کنند مهارت‌های لازم را فرا بگیرند.

مدارس مناطق کمتر برخوردار خوزستان باید تجهیز و نوسازی شوند

صادق خلیلیان در پایان جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: امروز در شورای آموزش و پرورش بحث مهم عدالت آموزشی مطرح شد. عدالت آموزشی را باید بین شهرستان‌ها و در هر شهر داشته باشیم و مدارس مناطق کمتر برخوردار باید تجهیز و نوسازی شوند تا دانش‌آموزانی که در این مدارس تحصیل می‌کنند مهارت‌های لازم را فرا بگیرند؛ اینها سرمایه‌های جامعه هستند.

وی افزود: عدالت آموزشی می‌تواند کمک‌کننده باشد و این سیاست اساسی در کشور و استان خوزستان است که در حال دنبال کردن آن هستیم.

استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت خیرین گفت: خوشبختانه با ابتکار عملی که خیرین به خرج دادند و سیاستی که استان خوزستان دنبال می‌کند، هنرستان‌ها تجهیز و نوسازی می‌شوند زیرا فارغ‌التحصیلان توانمند و ماهری وارد جامعه می‌شوند. خیرین در این راستا، تجهیز ۱۳۰ هنرستان را بر عهده گرفته‌اند که کار بزرگی است.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان

با بهره برداری از جاده قلعه چنعان، فولاد خوزستان گام مهم دیگری در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای رفاه مردم منطقه برداشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است