کد خبر : 205127
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - 05:36
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

لایروبی ۸۰ پل در محورهای خوزستان

سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: باتوجه به بارش های احتمالی در فصل پاییز ۸۰ پل در حوزه راه های استان لایروبی شد.

لایروبی ۸۰ پل در محورهای خوزستان

مرتضی بهداروندی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از هرگونه انسداد مسیرهای ارتباطی این تعداد پل در محورهای مواصلاتی استان خوزستان لایروبی و ساماندهی شدند.

وی افزود: همه ساله با انجام فعالیت‌های پیشگیرانه و حفاظتی از جمله لایروبی و تنقیه پل‌ها تلاش می ‌شود تا در زمان بارندگی و سیلاب‌ از هرگونه انسداد مسیرهای ارتباطی جلوگیری شده و زمینه تردد روان برای کاربران جاده‌ای فراهم شود.

سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: نگهداری مستمر برای بررسی وضعیت پل‌ ها و ابنیه فنی واقع در جاده‌ ها و بازرسی فنی منظم پل‌ ها برای حصول اطمینان از ایمنی سازه‌ای آنها و بررسی پل ‌ها به منظور عبور سیلاب‌ و جلوگیری از بحران‌های احتمالی از جمله مسائل مهم در حوزه مدیریت یکپارچه پل‌ ها است که به صورت مستمر انجام می ‌شود .

بیش از ۱۵ هزار و ۲۱۲ آب‌رو و پل در جاده‌های خوزستان وجود دارد.

خوزستان دارای ۱۸ هزار و ۵۵۸ کیلومتر راه است که ۱۲ هزار و ۴۲۲ کیلومتر آن راه روستایی است.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان

با بهره برداری از جاده قلعه چنعان، فولاد خوزستان گام مهم دیگری در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای رفاه مردم منطقه برداشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است