کد خبر : 204826
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - 11:43
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

امام جمعه موقت تهران: دشمن می‌خواهد حواسمان از مسیر پیشرفت نظام پرت شود

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمنان تا زمانی که ایران را در حال توسعه و پیشرفت ببیند از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند و تلاششان این است تا حواسمان را از مسیر اصلی پیشرفت نظام پرت کنند.

امام جمعه موقت تهران: دشمن می‌خواهد حواسمان از مسیر پیشرفت نظام پرت شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سیداحمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران شب گذشته در مراسم گرامیداشت هفته وحدت در مسجد جامع روستای جوشقان از توابع بخش نوبران شهرستان ساوه اظهار کرد: وقتی از وحدت صحبت می‌کنیم باید در عمل اثرات آن را ببینیم و وقتی واژه وحدت به مرحله عمل در آمد آن وقت است که میتوان در مقابل همه آفات قد علم کرد.

بخش هایی از اظهارات خاتمی را در ادامه می خوانید:

*نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسیر همان نظام علوی و نبوی است که با گذشت چهار دهه از تولد آن و علیرغم فتنه‌های کوچک و بزرگ اما با بصیرت و پشتیبانی مردم این توطئه‌ها یکی پس از دیگری شکست خورد و جمهوری اسلامی استوار ماند.

*در طول سال‌های انقلاب بارها شاهد فتنه‌های مختلفی از جمله کوی دانشگاه، فتنه ۸۸ به بهانه تقلب در انتخابات، فتنه ۹۷ و ۹۸ بنزینی و اخیراً به بهانه فوت یک خانم بوده‌ایم که هدف اصلی آنان براندازی نظام بوده و این مسائل را بهانه‌ای برای اقدامات خود کردند.

*دشمنان ما همواره بدنبال ایجاد نا آرامی و آشوب در این کشور هستند و به بهانه‌های دروغین دست به تخریب کشور و تلاش برای براندازی هستند اما هر دفعه تیرشان به سنگ می‌خورد.

*این فتنه‌ها تا زمانی که پای دین اسلام ایستاده‌ایم، ادامه خواهد داشت  دشمنان تا زمانی که ایران را در حال توسعه و پیشرفت ببیند از هیچ تلاشی برای ساختن سناریو و فتنه دریغ نمی‌کنند و تلاششان این است تا حواسمان را از مسیر اصلی پیشرفت نظام پرت کنند.

*دشمنان هر بار ملت ایران را با ترفندها و نقشه های مختلف خود آزموده‌اند اما این مردم بصیر، هوشیار و ولایتمدار هستند که تمام دسیسه‌های امام را نقش بر آب کرده‌اند.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است
آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است

اکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی که خواسته‌اند نامشان فاش نشود افزود: «ایالات متحده در این پیغام نگرانی جدی خود از فعالیتهای توسعه اتمی جمهوری اسلامی و تلاشهایش برای تولید سلاح هسته‌ای را ابراز کرده و خواستار توقف این اقدامات شده است.»

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است