کد خبر : 204604
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - 02:59
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

استاندار: کارکنان دولت برای تحول اساسی در خوزستان بسیج شوند

استاندار خوزستان با تأکید بر اینکه فعالیت‌های سرمایه‌گذاری باید به صورت بسیج سرمایه‌گذاران در جهت رونق استان انجام شود، گفت: همه کارمندان دولت باید به صورت گروه‌های جهادی کار را پیش ببرند تا شاهد تحول اساسی در استان باشیم.

استاندار: کارکنان دولت برای تحول اساسی در خوزستان بسیج شوند

صادق خلیلیان در نشست کارگروه بسیج سازندگی در سرسرای استانداری بیان کرد: انقلاب اسلامی بر پایه‌ تحول اساسی دستگاه‌های اجرایی پایه‌گذاری شد به همین دلیل پس از پیروزی انقلاب اسلامی دستگاه‌هایی مانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج و نهادهایی مانند بنیاد مسکن، کمیته امداد امام خمینی (ره)، کمیته‌های انقلاب اسلامی و …. ایجاد شدند؛ همچنین ورود ظرفیت‌های مردمی به صحنه سبب شد تا بتوانیم از فرهنگ و روحیه جهادی و بسیجی که منبعث از انقلاب اسلامی است استفاده کنیم و شاهد تحول اساسی باشیم.

خلیلیان با بیان اینکه اکنون بسیج سازندگی به درختی تنومند تبدیل شده است و شاهد ثمرات آن هستیم، اظهار داشت: اقدامات بسیار ارزنده‌ای در بسیج سازندگی انجام شده است؛ همه دستگاه‌ها باید با همین انگیزه و روحیه کار را پیش گیرند.

وی فرهنگ و نهاد بسیج سازندگی را یک الگو قابل ترویج در کشور دانست و بیان داشت: همه دستگاه‌ها و بانک‌ها باید به بسیج سازندگی تبدیل شوند و دستگاه‌ها گزارشات خود را با این فرهنگ ارائه کنند.

استاندار خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی بسیج سازندگی طی یکسال گذشته افزود: در بازسازی زلزله اندیکا بسیج سازندگی موفق به احداث و تحویل ۳۷۴ واحد جایگاه دام و مشارکت در بازسازی ۱۳ مدرسه شد که اقدام شایسته‌ای است.

خلیلیان درخصوص ورود بسیج سازندگی به بحث مقابله با ریزگردها بیان کرد: بسیج سازندگی از سال ۱۳۹۹ در راستای مقابله با ریزگردها پروژه‌هایی را در بحث تثبت شدن کلید زد که برخی از این پروژه‌ها در سال ۱۴۰۰ و بخش دیگر ۱۴۰۱ به پایان رسیدند.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان

با بهره برداری از جاده قلعه چنعان، فولاد خوزستان گام مهم دیگری در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای رفاه مردم منطقه برداشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است