حمله تند کیهان به رضا رشیدپور و ۵ مجری تلویزیون که با صداوسیما قطع همکاری کردند/ باربد بابایی به دلیل برخی حواشی اصلا در رسانه ملی ممنوع‌الفعالیت شده است!

​باربد بابایی، پیمان شیخی، مجید غضنفری، محمدحسنی و مجتبی پوربخش، گفته‌اند که در واکنش به وقایع اخیر کشور، دیگر با صداوسیما همکاری نخواهند کرد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ کیهان به مجریانی که نسبت به حوادث اخیر موضع گیری کرده اند، به شدت حمله کرد و نوشت:

این اولین‌بار نیست که برخی بازیگران، کارگردان‌ها یا مجریان، همراه با نوعی نخوت و خودبزرگ‌بینی، از عدم همکاری با رسانه ملی دم می‌زنند، به‌گونه‌ای که گویی نبودنشان باعث لنگ ماندن پخش برنامه‌ها می‌گردد، اما فرصت‌طلبانه وقتی نیازمند می‌شوند، با شوق زائدالوصفی به آنتن صداوسیما چنگ می‌زنند.

نمونه‌اش همان مجری پرهیاهویی[رضا رشیدپور] که گفته بود حتی اگر کلاهش هم بیفتد به صداوسیما پا نخواهد گذاشت، اما بعد از مدت کوتاهی، نه تنها به صداوسیما پا گذاشت که به استقبال اجرا هم رفت!

این بار نیز در فضای فتنه‌آلود، باز هم با رفتارهایی از این سنخ مواجه هستیم. این بار؛ باربد بابایی، پیمان شیخی، مجید غضنفری، محمدحسنی و مجتبی پوربخش، گفته‌اند که در واکنش به وقایع اخیر کشور، دیگر با صداوسیما همکاری نخواهند کرد. هر چند که باز هم رد پای نذر روغن ریخته در این رفتارها دیده می‌شود و از جمله، فاش شده که باربد بابایی به دلیل برخی حواشی، اصلا در رسانه ملی ممنوع‌الفعالیت شده است! اما این یک فرصت برای صداوسیما هم هست که در چنین هنگامه‌ای، با شناخت ماهیت فرصت‌طلب برخی افراد معلوم‌الحال، نسبت به گزینش و همکاری با آنها تجدید نظر کند.