مدیرکل حوزه وزارتی صمت:

وزارت صمت شاهد یک حرکت شتابان برای حل مشکلات گذشته است

مشاور و مدیرکل حوزه وزارتی صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز شاهد یک حرکت شتابان در مجموعه صمت برای گشودن گره‌ها و مشکلاتی که از قبل بوده هستیم.

شهاب جنابی روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خوزستان در محل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان بیان کرد: خوشبختانه در بخش صنعت کشور در سه‌ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۵.۱ درصد رشد داشته ایم.

وی گفت: گستره ماموریتی در اداره کل صمت بسیار وسیع است، و این دستگاه با واحدهای تولیدی و اصناف مختلف در ارتباط است.

جنابی با اشاره به اهمیت و تاثیر این دستگاه بر زندگی مردم افزود: خوزستان ظرفیت های بسیار ارزشمندی دارد که با وجود کارهای زیادی که انجام شده اما باز نیاز به کارهای زیادی دارد.

مدیرکل حوزه وزارتی صمت بیان کرد: مجموعه استانداری خوزستان دغدغه بسیاری برای بهبود هر چه بیشتر صنایع استان دارد که در دیداری که با استاندار خوزستان داشتم به این مهم اشاره شد.

وی گفت: برای رسیدن به اهداف این دستگاه نیاز به همدلی و همکاری بین دستگاه ها و فعالان اقتصادی است.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت عملکرد اداره کل صمت خوزستان در جریان هدفمند سازی یارانه ها را خوب ارزیابی کرد و افزود: در وزارت صمت یک برنامه مدون و هدفمند وجود دارد که تلاش داریم این برنامه ها را عملیاتی کنیم.

جنابی ادامه داد: برخی پروژه‌های تحولی در این وزارتخانه تدوین شده است تا ریل گذاری جدیدی را در بخش صنعت و تجارت داشته باشیم و شاهد تحولات زیادی در این بخش باشیم.

مدیرکل حوزه وزارتی صمت افزود: اداره کل صنعت، معدن وتجارت خوزستان باید خود را مسوول و پاسخگوی ذی نفعان خود بداند و پیگیر مشکلات صنعتگران باشد و باید روحیه پاسخگویی بین نیروهای صمت باشد.

وی بیان کرد:خوزستان ظرفیت نیروی انسانی خوبی دارد و از این ظرفیت ارزشمند باید استفاده شود.

در این آیین حمید رضا فلاح به عنوان مدیرکل صمت خوزستان معرفی، و از امیر حسین نظری مدیرکل قبلی تجلیل شد.

منبع: ایرنا