یک مجتمع مسکونی ۱۰ طبقه در خیابان ولیعصر سوخت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی ۴۰ واحدی در خیابان ولیعصر (عج) خبر داد و گفت: در این عملیات ۶۰ نفر از ساکنان نجات یافتند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سید جلال ملکی در رابطه با جزئیات حادثه آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی ۴۰ واحدی در خیابان ولیعصر، گفت: ساعت ۰۸:۰۴ امروز این حادثه در خیابان ولیعصر (عج)، خیابان معیری به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان پنج دقیقه ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 او ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان مسکونی ۱۰ طبقه ۴۰ واحدی بود که در قسمت پشت‌بام چندین تابلو برق که در کنار هم قرار داشتند دچار آتش‌سوزی شده بود.

ملکی با بیان اینکه دود حاصل از این آتش‌إدغععسوزی از طریق رایزرها و داکت‌ها به طبقات راه یافته بود گفت: از پطبقه پنجم به بالا دود بسیار غلیظی ساختمان را فرا گرفته بود که آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش وارد عملیات نجات شدند و موفق شدند حدود ۶۰ نفر از افراد را از محل حادثه به سلامت خارج کنند. این حادثه بدون مصدومیت مهار شد اما به مالکان این گونه ساختمان‌ها توصیه می‌کنیم که ایمنی را ارتقا دهند و اگر این حادثه در میانه روز اتفاق می‌افتاد شاهد مصدومیت افراد بودیم.