فرمانده سپاه ایلام: خواننده‌ها را از خیابان‌ها جمع کنید

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) گفت: اینکه یک سری خواننده‌ در خیابان سعدی ایلام ، همینجوری تار می زنند و می خوانند و ما باید نگاه کنیم و سکوت کنیم به نظرم نیروی انتظامی باید اینها را جمع کند و اگر کوتاهی کند، جفاست، بسیج هم باید کمک کند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سردار جمال شاکرمی با اشاره به بی‌توجهی برخی مدیران به اجرای قانون حجاب در ادارات متبوعه اظهار داشت: مسئولیت عدم اجرای قانون حجاب با مدیران است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: برخی از بی‌توجهی‌ها به مسئله حجاب که گاهاً در کوچه و خیابان‌های ایلام مشاهده می‌شود دل هر بیننده‌ای را به درد می‌آورد.

وی خاطر نشان کرد: ایلام همیشه تحت تاثیر موضوعات معنوی و اعتقادی خود بوده و دارای فرهنگی است که ریشه در تاریخ دارد، باید همگی مراقبت کنیم و اجازه ندهیم که دشمنان ما و افرادی که نگاه و فکر آنها آلوده است و نگاهشان به بیرون است و تحت تاثیر جذبه‌های فرهنگ غرب که یک فرهنگ پوچ است، هستند در کشور ما پایه گذاری شود و از آن جلوگیری کنیم.

شاکرمی به پیاده راه طالقانی ایلام هم اشاره کرد و گفت: در بعضی از معابر شهر ایلام هنجار شکنی‌هایی دیده می‌شود که جا دارد نیروی انتظامی، بسیج، ستاد امربه معروف و نهی از منکر و همه دلسوزان ورود کنند و تذکرات لازم را بدهند.

فرمانده سپاه ایلام به خانواده یادآورشد: باید خانواده‌ها خودشان مراقبت کنند و فضای فرهنگی و دلنشین شهرمان که هم شهیدپرور هستیم و هم سابقه فرهنگی و ریشه در تاریخ داریم، دستمایه برخی ها از هنجار شکنان نشود.

وی بیان داشت: متاسفانه ما امروز با گذشت این همه سال از پیروزی انقلاب و تقدیم شهیدان و پیش برندگی انقلاب در همه عرصه‌ها در بحث حجاب و عفاف دارای مشکلاتی هستیم، بعضی از افرادی که دنبال نشان دادن خودشان هستند پا را از گلیم خود فراتر گذاشتند و در معابر عمومی و در بعضی از مکان‌هایی که مردم دنبال آسایش و آرامش هستند، واقعاً چیدمان فرهنگی آنجا را به هم زده اند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان این که درست است، گرانی و مشکلات اقتصادی وجود دارد اما این امور در جای خودش مهم هستند و مسئولان نظام وظیفه دارند کار کنند و خدمات بدهد ولی حق عمومی خانواده هایی که می‌خواهند در فضای شهر بروند باید محفوظ باشد و با طیب خاطر و آرامش بتوانند فرزندانشان را به خیابان بفرستند.

شاکرمی در ادامه یادآورشد: حجاب فقط مخصوص خانمها نیست برخی از آقایان را می بینی که پوششان شرم آور است، حجاب هم برای خانم ها و آقایان هست که باید حل شود.

وی با تاکید به رعایت حجاب در ادارات استان ایلام گفت: احساس می‌کنم برخی از مدیران در خصوص موضوع حجاب بی توجه بوده و یا قدرت مدیریت ندارند که لازمه مدیریت اعمال قانون و رعایت حجاب در ادرات نیز است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) گفت: اینکه یک سری خواننده‌ در خیابان سعدی ایلام ، همینجوری تار می زنند و می خوانند و ما باید نگاه کنیم و سکوت کنیم به نظرم نیروی انتظامی باید اینها را جمع کند و اگر کوتاهی کند، جفاست، بسیج هم باید کمک کند.