کد خبر : 186950
انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - 11:26
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

ان دانش آموزان مدرسه نروند

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از تعیین تکلیف آموزش دانش‌آموزان مبتلا به کرونا و دارای بیماری خاص خبر داد و گفت: مقرر شد که از طریق بستر «شاد» محتوای مورد نیاز دانش‌آموزان از سوی معلم در اختیار قرار بگیرد.

ان دانش آموزان مدرسه نروند

صادق ستاری‌فرد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت آموزش دانش‌آموزان مبتلا به کرونا و دارای بیماری خاص که امکان حضور در مدرسه را ندارند اظهار کرد: این موضوع هفته گذشته بررسی و پیشنهادهایی پیرامون آن مطرح بود.

وی افزود: درباره چگونگی آموزش این گروه از دانش‌آموزان تصمیم گیری و مقرر شد که از طریق بستر «شاد» محتوای مورد نیاز دانش‌آموزان از سوی معلم در اختیار قرار بگیرد.
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بر این اساس معلم یا خارج از زمان آموزش رسمی و یا در زمان آموزش، نسبت به ارائه محتوای مورد نیاز در قالب فایل و سایر موارد اقدام می‌کند گفت: معلم، گروهی از دانش آموزانش که دارای بیماری خاص هستند و یا به کرونا مبتلا شده‌اند را در این گروه اختصاصی که اسامی‌شان در سامانه “ایران من” ثبت شده، خواهد داشت و تنها به آنها آموزش می‌دهد و آنگونه نیست که اگر دانش‌آموزی به هر علتی – به جز موارد گفته شده- غیبت کرد، بتواند در این گروه قرار گرفته و از آموزش‌ها بهره‌مند شود.

به گزارش مدارا، ستاری‌فرد همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر برخی شنیده‌ها پیرامون مخالفت نماینده آموزش و پرورش با تعطیلی مدارس در جلسه کمیته اضطرار شب گذشته تهران علی‌رغم نگرانی‌هایی که نسبت به تداوم آلودگی هوا وجود دارد گفت: معمولا کمیته اضطرار پس از شنیدن اظهارات کارشناسان و نمایندگان استان‌ها به جمع‌بندی می‌رسد و آموزش‌وپرورش هم تنها یک عضو است. نماینده استان در جلسات استانی شرکت می‌کند و در مجموع با توجه به شرایط و اقتضائات استانی تصمیم گیری می‌شود.

وی افزود: کمیته به این جمع‌بندی رسیده که مدارس تعطیل نشوند اما فعالیت‌های آزاد، ورزشی و اردویی که در محوطه آزاد انجام می‌شود، لغو شوند. با این حال طبق گزارش‌هایی که ما دریافت کرده‌ایم، به تدریج از شدت آلاینده‌ها کاسته می‌شود. ضمن آنکه آموزش و پرورش مجری مصوبات بوده و مصوبات کمیته اضطرار لازم‌الاجراست.

اخبار مرتبط:
آرش میثاقی و سمیرا یوسفی در کانادا به قتل رسیدند
آرش میثاقی و سمیرا یوسفی در کانادا به قتل رسیدند

وب سایت نورنیوز از تیراندازی خونین در کانادا و قتل دو شهروند ایرانی خبر داد.

زلزله کاشمر را لرزاند
زلزله کاشمر را لرزاند

زلزله ای به بزرگی ۵ ریشتر در عمق ۶ کیلومتری متری زمین کاشمر در خراسان رضوری را لرزاند.

فوتی‌های حریق بیمارستان قائم رشت به ۹ نفر
فوتی‌های حریق بیمارستان قائم رشت به ۹ نفر

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ازجان باختن ۹ بیمار در حریق بیمارستان قائم رشت خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است