کد خبر : 185875
انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - 11:33
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

واکنش دادستان کل کشور به اتفاقات ورزشگاه مشهد

حجت‌الاسلام منتظری با بیان اینکه گزارشی درباره اتفاقات مربوط به ورود بانوان به ورزشگاه مشهد به دستش رسیده است گفت: اگر شرایط و امکانات ورود بانوان وجود نداشت، آقایان باید عقلشان را به کار می‌انداختند و بلیت‌ نمی‌فروختند.

واکنش دادستان کل کشور به اتفاقات ورزشگاه مشهد

به گزارش مدارا،حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری در گفت‌وگویی رادیویی درباره حواشی ممانعت از حضور بانوان به ورزشگاه امام رضا در مشهد گفت: گزارشی در این زمینه به دستم رسیده است. مسئولان باید از قبل تدبیر می‌کردند. اگر شرایط به گونه‌ای بوده که وارد ورزشگاه شوند و بلیت بفروشند به بانوان، خب قطعا باید متناسب با بلیت فروشی جایگاه مناسب را برای بانوان فراهم می‌کردند اگر هم فضای مناسب حضور بانوان نبود، اساساً نباید بلیت میفروختند و باید عقل خود را به کار می‌انداختند. اینکه بلیت بفروشند و بعد ممانعت کنند به هیج وچه مورد تأیید و قابل قبول نیست.

دادستان کل کشور گفت: نه تنها عذرخواهی کافی نیست بلکه باید وجوه را برگردانند و عذرخواهی جدی کنند. این کار بسیار غیرقابل قبولی بود که انسان بلیت بفروشد و بعد راه ندهد.

منتظری گفت: ظرفیت ورزشگاه مشخص است، بخشی که برای بانوان در نظر گرفته بودند هم مشخص است و باید مدیریت می‌کردند. این کار نشان‌دهنده ضعف مدیریت است و به سهم خود از این بانوان محترم با وجود اینکه  جزو وظایف ما نبوده عذرخواهی می‌کنم و امیدواریم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

اخبار مرتبط:
نامزد انتخابات مجلس جان باخت
نامزد انتخابات مجلس جان باخت

یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دوازدهم تصادف کرد ‌و جان باخت.

انتخابات مجلس خبرگان رهبری در ۱۸ استان رقابتی نیست!
انتخابات مجلس خبرگان رهبری در ۱۸ استان رقابتی نیست!

در معدودی از استان‌ها به دلیل تعدد نامزدهای تأیید صلاحیت شده و تعدد کرسی‌های اختصاص یافته به آن استان رقابتی‌تر است.

فوری/ سومین نامه حسن روحانی به شورای نگهبان؛ دلیل رَدصلاحیتم را اعلام کنید
فوری/ سومین نامه حسن روحانی به شورای نگهبان؛ دلیل رَدصلاحیتم را اعلام کنید

رئیس دولت‌های تدبیر و امید، سومین نامه خود برای اعلام دلایل ردصلاحیتش در انتخابات مجلس خبرگان را به شورای نگهبان ارسال کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است