کد خبر : 817
انتشار : ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - 10:28
دسته‌بندی : اخبار ویژه، سیاسی
چاپ

نقشه داشتند در جنگ اوکراین، روسیه را گرفتار کنند

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی گفت : امروز جاهلیت به شکل مدرن است. ظرفیت و توسعه‌ی فساد با زمان جاهلیت قبل از اسلام قابل مقایسه نیست. دولت‌های فاسد جهان خوار چه می‌کنند، این‌ها دولت‌ و ملت‌ها را از بین بردند.

نقشه داشتند در جنگ اوکراین، روسیه را گرفتار کنند

به گزارش مدارا، امروز مراسم تجلیل از مقام علمی آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی از سوی اندیشگاه سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبری، به سخنرانی پرداخت: امروز جاهلیت به شکل مدرن است. ظرفیت و توسعه‌ی فساد با زمان جاهلیت قبل از اسلام قابل مقایسه نیست. دولت‌های فاسد جهان خوار چه می‌کنند، این‌ها دولت‌ و ملت‌ها را از بین بردند، می‌دانید این انگلیس خبیث چه کرد، امروز تکه‌های کشورهای اسلامی که پاره پاره شده است، شام، فلسطین، لبنان و ایران و حتی امروز در جنگ اوکراین هم همین نقشه را داشتند تا روسیه را گرفتار کنند اما رئیس جمهور روسیه آدم زرنگی بود و پیش‌دستی کرد. جاهلیت مدرن دنیا را به فساد می‌کشاند و انشاالله این مقدمه ظهور حضرت ولی عصر خواهد بود.

اخبار مرتبط:
عضو شورای شهر تهران: ممکن است سقوط بالگرد رئیس جمهور سانحه نبوده باشد
عضو شورای شهر تهران: ممکن است سقوط بالگرد رئیس جمهور سانحه نبوده باشد

آقامیری عضو شورا شهر تهران: سؤالاتی مطرح می شود که این حادثه را از حادثه عادی خارج می‌کند و این موضوع مطرح شده که ممکن است این اتفاق، سانحه نبوده باشد. لذا نیروهای امنیتی و نظامی این موضوع را بررسی کنند و گزارشات خود را ارائه دهند.

قالیباف تا ۶ خرداد مسئولیت ریاست قوه مقننه را بر عهده دارد
قالیباف تا ۶ خرداد مسئولیت ریاست قوه مقننه را بر عهده دارد

سخنگوی شورای نگهبان گفت: براساس قانون، رئیس مجلس یازدهم تا ۶ خرداد یعنی تا قبل از آغاز افتتاحیه مجلس دوازدهم مسئولیت ریاست مجلس را بر عهده دارد.

ایران پسا رئیسی در دوراهی
ایران پسا رئیسی در دوراهی

با وجودیکه بخش اعظم اصولگرایان در دوره ریاست جمهوری روحانی مخالف برجام بودند، رئیسی اصولگرا با تمام ظرفیت برای احیاء برجام تلاش کرد، اما این تلاش‌ها بخاطرعدم تمایل دولت بایدن به نتیجه نرسید. دولت بایدن و کشور‌های اروپایی بخاطر همکاری‌های ایران با روسیه بویژه موضوع جنگ اکراین و نیز حمایت ایران از حماس در جنگ با اسرائیل، علاقه‌ای به احیاء برجام نداشتند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است