وقوع سه زلزله پیاپی در "سیستان و بلوچستان"

[ad_1] سه زمین‌لرزه‌ پیاپی به بزرگای ۳٫۹، ۵٫۶ و ۴٫۳ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین امروز "مسجد حضرت ابوالفضل" سیستان و بلوچستان را لرزاند. _سایت خبری مدآرا، شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ساعات ۱۰:۴۲:۰۳، ۱۰:۵۳:۳۶ و ۱۱:۰۸:۴۲ ثانیه روز جمعه، ۱۶ شهریور این سه زمین‌لرزه را ثبت کردند. مختصات زمین‌لرزه […]

[ad_1]

سه زمین‌لرزه‌ پیاپی به بزرگای ۳٫۹، ۵٫۶ و ۴٫۳ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین امروز "مسجد حضرت ابوالفضل" سیستان و بلوچستان را لرزاند.
زلزله

_سایت خبری مدآرا، شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ساعات ۱۰:۴۲:۰۳، ۱۰:۵۳:۳۶ و ۱۱:۰۸:۴۲ ثانیه روز جمعه، ۱۶ شهریور این سه زمین‌لرزه را ثبت کردند.

مختصات زمین‌لرزه ۳٫۹ ریشتری که در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده، ۲۸٫۲۸ درجه عرض شمالی و ۵۹٫۴۰ درجه طول شرقی ثبت شده است.

این زمین‌لرزه در ۱۶ کیلومتری مسجد حضرت ابوالفضل، ۵۶ کیلومتری محمدآباد ریگان و ۸۹ کیلومتری گلمورتی در استان سیستان و بلوچستان رخ داده است.

مختصات زمین‌لرزه ۵٫۶ ریشتری نیز که در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده، ۲۸٫۲۳ درجه عرض شمالی و ۵۹٫۴۸ درجه طول شرقی ثبت شده است.

این زمین‌لرزه در ۱۳ کیلومتری مسجد حضرت ابوالفضل استان سیستان و بلوچستان، ۶۵ کیلومتری محمدآباد ریگان در استان کرمان و ۸۰ کیلومتری بزمان در استان سیستان و بلوچستان رخ داده است.

مختصات زمین‌لرزه ۴٫۳ ریشتری نیز که در عمق ۸ کیلومتری زمین رخ داده، ۲۸٫۳۳ درجه عرض شمالی و ۵۹٫۴۵ درجه طول شرقی ثبت شده است.

این زمین‌لرزه در ۱۰ کیلومتری مسجد حضرت ابوالفضل در استان سیستان و بلوچستان، ۵۵ کیلومتری محمدآباد ریگان و
۸۸ کیلومتری فهرج در استان کرمان رخ داده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link