جزئیات شکایت محمدباقر قالیباف از میرلوحی/ ۱۶ بهمن دادگاه برگزار می شود

  گفتنی است شهریور ماه امسال، سید محمود میرلوحی ضمن تایید شکایت محمد باقرقالیباف شهردار سابق تهران از وی اظهار کرد: شهردار سابق تهران به دلیل برخی از مصاحبه های بنده درباره فعالیت مدیریت گذشته شهری شکایت کرده است. به گزارش سایت خبری مدآرا: محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران به دلیل شکایت محمدباقر قالیباف شهردار […]

 

گفتنی است شهریور ماه امسال، سید محمود میرلوحی ضمن تایید شکایت محمد باقرقالیباف شهردار سابق تهران از وی اظهار کرد: شهردار سابق تهران به دلیل برخی از مصاحبه های بنده درباره فعالیت مدیریت گذشته شهری شکایت کرده است.


به گزارش سایت خبری مدآرا: محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران به دلیل شکایت محمدباقر قالیباف شهردار سابق تهران ۱۶ بهمن جاری به دادگاه خواهد رفت.گفتنی است شهریور ماه امسال، سید محمود میرلوحی ضمن تایید شکایت محمد باقرقالیباف شهردار سابق تهران از وی اظهار کرد: شهردار سابق تهران به دلیل برخی از مصاحبه های بنده درباره فعالیت مدیریت گذشته شهری شکایت کرده است.

وی تصریح کرد: بنده هم بر اساس شکایتی که از سوی قالیباف شده بوده به دادگاه احضار شدم که البته وکیل شهردار سابق تهران (قهرمانی) در این جلسه حضور داشت. البته شکایتی که از من شده، تحت عنوان تشویش اذهان عمومی، توهین و نشر اکاذیب در مراجع قضایی طرح شده است.

عضو شورای شهر تهران گفت: من در این مصاحبه نسبت به مسائل گذشته اظهار نظر کرده بودم که یکی از این موارد استرداد املاکی است که در اختیار افرادی خاص قرار گرفته بود و دیگری هم در مورد هزینه‌هایی است که در اواخر دوره شهرداری قالیباف انجام شده بود.

وی افزود: دلیل دیگر شکایت بخاطر درخواست ما برای تهیه گزارش تغییر و تحول شهرداری بوده است.