قرارداد کیروش در چه صورتی تمدید می شود؟

در خبرها آمده بود قرارداد کی روش در صورت قهرمانی تیم ملی در جام ملت های آسیا تا جام جهانی ۲۰۲۲ تمدید خواهد شد.  به گزارش سایت مدآرا، هر چند حرف و حدیث پیرامون تمدیدقرار داد کارلوس کسروش فراوان است اما نظر می رسد این قرارداد در صورت نایب قهرمانی تیم ملی در جام ملت ها […]

در خبرها آمده بود قرارداد کی روش در صورت قهرمانی تیم ملی در جام ملت های آسیا تا جام جهانی ۲۰۲۲ تمدید خواهد شد. 


به گزارش سایت مدآرا، هر چند حرف و حدیث پیرامون تمدیدقرار داد کارلوس کسروش فراوان است اما نظر می رسد این قرارداد در صورت نایب قهرمانی تیم ملی در جام ملت ها و حتی سومی در این تورنمنت بزرگ قابل بحث و تمدید خواهد بود. به این خاطر که اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در نشست دیروز خود مصوب کردند در صورت دومی و سومی تیم  ملی در جام ملت ها هم به ملی پوشان پاداش داده شود.

طالقانی، یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال شهریور ماه گذشته در پاسخ به این سؤال که آیا اعضای هیأت رئیسه قولی از کی‌روش برای قهرمانی در جام ملت ها گرفته‌اند یا خیر؟ گفت: به هر حال یک صحبت‌هایی مطرح شده ولی در نشست روز گذشته مقرر شد اگر تیم ملی ایران در جام ملت‌ها مقام اول تا سوم را کسب کنند پاداشی برای ملی‌پوشان در نظر گرفته خواهد شد. تیمی که نتیجه بگیرد باید تشویق شود و این تشویق هم در اولویت برنامه‌های هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال است.

پاداش کی روش هم در صورت کسب این عنوان ها تمدید قرارداد تا جام جهانی بعدی است.