۲ تصادف زنجیره ای در جاده گرمسار ۱۳ مصدوم برجا گذاشت

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: ۲ تصادف زنجیره ای در جاده اِیوانَکِی به گرمسار در استان سمنان ۱۳ مصدوم بر جا گذاشت. به گزارش سایت مدآرا: علی آقا یحیایی در اولین حادثه، تصادف زنجیره ای ۲ دستگاه اتوبوس مسافربری،۲ دستگاه کشنده تریلی و یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ در محور […]

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: ۲ تصادف زنجیره ای در جاده اِیوانَکِی به گرمسار در استان سمنان ۱۳ مصدوم بر جا گذاشت.


به گزارش سایت مدآرا: علی آقا یحیایی در اولین حادثه، تصادف زنجیره ای ۲ دستگاه اتوبوس مسافربری،۲ دستگاه کشنده تریلی و یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ در محور ایوانکی به گرمسار رخ داد.
وی ابراز داشت: این سانحه که ساعت ۲۲ و ۱۱ دقیقه شامگاه چهارشنبه به وقوع پیوست، هشت مصدوم داشت.
وی بیان کرد: پنج مصدوم سانحه توسط جمعیت هلال احمر سرپایی درمان و سه مصدوم دیگر توسط اورژانس به بیمارستان معتمدی گرمسار انتقال داده شدند.
یحیایی ادامه داد: تصادف زنجیره ای دیگر نیز با فاصله کمتر از ۵۰ متر از سانحه اول، شب گذشته به وقوع پیوست.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان تصریح کرد: در این سانحه که ساعت ۲۲ و ۱۱ دقیقه شامگاه چهارشنبه رخ داد، یک دستگاه کامیونت، یک دستگاه تریلر و یک خودرو سواری پراید با هم برخورد کردند.
وی خاطرنشان کرد: این سانحه پنج مصدوم داشت که یک مصدوم توسط جمعیت هلال احمر و چهار مصدوم دیگر توسط اورژانس به بیمارستان معتمدی گرمسار انتقال داده شدند.
محور ایوانکی به گرمسار در غرب استان سمنان و در مسیر کریدور غرب به شرق کشور و محور تهران- مشهد واقع است.