تمام استیضاح ها از دستور کار مجلس خارج شد

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه هیچ استیضاحی در دستور کار هیات رئیسه قرار ندارد، گفت: همه استیضاح ها از دستور کار خارج شده است. مدآرا |  علی اصغر یوسف نژاد در حاشیه نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۶ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت استیضاح ها گفت: هیچ استیضاحی […]

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه هیچ استیضاحی در دستور کار هیات رئیسه قرار ندارد، گفت: همه استیضاح ها از دستور کار خارج شده است.


مدآرا |  علی اصغر یوسف نژاد در حاشیه نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۶ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت استیضاح ها گفت: هیچ استیضاحی در دستور کار مجلس قرار ندارد و همه استیضاح ها از دستور کار خارج شده است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا با طراحان استیضاح صحبت شده است یا خیر؟ عنوان کرد: طراحان اسیتضاح امضای خود را پس گرفته اند.

وی در خصوص استیضاح وزیر کشور بیان کرد: حدود ۲۰ امضا برای استیضاح وزیر کشور جمع شده بود که همه امضاکنندگان، امضای خود را پس گرفتند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر این که آیا رهبری تاکید کردند استیضاحی در این شرایط صورت نگیرد، گفت: من در این باره چیزی نشنیدم./خانه ملت