حمایت علم الهدی از تیم فوتبال پدیده

امام جمعه مشهد در دیدار با جمعی از مدیران ورزشی خراسان رضوی که روز گذشته صورت گرفته است، گفت: تیم فوتبال پدیده به ورزش استان ما آبرو داد. مدآرا | وی خطاب به مدیران باشگاه پدیده افزود: شما و همکاران تان در  باشگاه پدیده با شروع کار از صفر با وضع اقتصادی موجود و ورشکستگی شرکت پدیده […]

امام جمعه مشهد در دیدار با جمعی از مدیران ورزشی خراسان رضوی که روز گذشته صورت گرفته است، گفت: تیم فوتبال پدیده به ورزش استان ما آبرو داد.


مدآرا | وی خطاب به مدیران باشگاه پدیده افزود: شما و همکاران تان در  باشگاه پدیده با شروع کار از صفر با وضع اقتصادی موجود و ورشکستگی شرکت پدیده ، این باشگاه را به نقطه اوجی رسانده اید که  نشان دهنده نبوغ شما در این باشگاه است. بنده به سهم خودم از شما تشکر می کنم .
علم الهدی  اظهار کرد: این را بدانید در محضر حضرت رضا(ع) عمل شما، عمل ارزشی است . چون این شهر و استان آبروی حضرت رضا (ع) است . سرمایه گذاری شما در این عرصه بسیار ارزشمند و پربرکت خواهد بود و امیدوارم نظر عنایت حضرت شامل شما بشود.
وی خاطر نشان کرد: در بسیاری از عرصه ها پیشرو بودیم و هستیم . اما در ورزش این گونه نبود، شهر ما در عرض خودش در ورزش، شهر ورشکسته ای بود. متاسفانه کمک دستگاه های دولتی هم شامل تیم های شهر ما نشد، کمک به این تیم ها سبب احیای ورزش در شهر و استان خواهد بود.وی تصریح کرد: وجهه جهانی مشهد در منظر اسلام، توجه بیشتر به ورزش این شهر را می طلبد. در عرصه بین المللی هم حضور چهار میلیون زائر خارجی در شهر و آمدن شان برای تماشای ورزش می تواند جلوه بین المللی خوبی را برای مشهد به دنبال داشته باشد./خراسان