ماشین لباسشویی جدید سامسونگ رونمایی شد

سری ادواش سامسونگ در میان مدل‌های متعدد ماشین‌ لباسشویی‌، به عنوان محصولی خاص و متمایز از آنچه تاکنون طراحی و عرضه شده، شناخته می‌شود. به گزارش سایت خبری مدآرا :این سری از ماشین لباسشویی‌ها برای نخستین بار قابلیت اضافه کردن لباس و مایع نرم‌کننده را پس از شروع برنامه شستشو به دنیای ماشین‌های لباسشویی آوردند. […]

سری ادواش سامسونگ در میان مدل‌های متعدد ماشین‌ لباسشویی‌، به عنوان محصولی خاص و متمایز از آنچه تاکنون طراحی و عرضه شده، شناخته می‌شود.


به گزارش سایت خبری مدآرا :این سری از ماشین لباسشویی‌ها برای نخستین بار قابلیت اضافه کردن لباس و مایع نرم‌کننده را پس از شروع برنامه شستشو به دنیای ماشین‌های لباسشویی آوردند.

 

هنر انتخاب صحیح

خریداران ماشین‌ لباسشویی به هنگام مراجعه به بازار و خرید محصول مورد نظر خود دغدغه‌های تقریبا مشابه و یکسانی دارند. سوالاتی از قبیل اینکه چه دستگاهی با چه ظرفیتی مناسب‌تر است؟ طول عمر موتور ماشین لباسشویی چقدر است؟ چقدر انرژی مصرف می‌کند؟ و… ذهن بیشتر خریداران را به خود مشغول می‌کند. یافتن پاسخ تمامی این سوالات در زمانی که با طیف زیادی از مدل‌ها و برندهای ماشین لباسشویی مواجه می‌شویم، کمی سخت به نظر می‌رسد، برای همین قبل از گرفتن هر تصمیمی آشنایی با انواع نام‌ها و مدل‌های موجود در بازار ضروری است.

در میان مدل‌های متعدد ماشین‌ لباسشویی‌، سری ادواش (Addwash) سامسونگ به عنوان محصولی خاص و متمایز از آنچه تاکنون طراحی و عرضه شده، شناخته می‌شود. ماشین‌ لباسشویی سری ادواش سامسونگ برای نخستین بار قابلیت اضافه کردن لباس (هم برای شستشو و هم برای آبکشی) و مایع نرم‌کننده را پس از شروع برنامه شستشو به دنیای ماشین‌های لباسشویی آوردند. این امکان از طریق طراحی درِ دوم ادواش به وجود آمده است. امکانی که تا پیش از این وجود نداشت و بسیاری را مجبور می‌کرد تا برای شستن لباس‌های جا مانده انرژی و وقت دوباره‌ای را تلف کنند.

 

کدام خانواده، کدام دیگ

دلایل و عوامل انتخاب یک محصول خاص از میان انواع مدل‌های موجود در بازار شامل فهرست بلند بالایی می‌شود. از طراحی و رنگ دستگاه گرفته تا قابلیت‌ها و ویژگی‌های فنی یک محصول که آن را در چشم خریدارش منحصربه‌فرد می‌کند. در مورد ماشین لباسشویی اما تقریبا سه تا چهار عامل اصلی تعیین کننده هستند. یکی از مهم‌ترین آنها ظرفیت و گنجایش دیگ ماشین لباسشویی است، موضوعی که از نظر مالی هم اهمیت پیدا می‌کند. به همین دلیل بهتر است که قبل از خرید به تعداد اعضای خانه و حجم لباس‌های چرکی که در طول هفته دارید توجه کنید. مثلا برای یک زوجی که تازه ازدواج کرده‌اند و هنوز در ابتدای راه زندگی خود هستند لباسشویی‌هایی با حجم دیگ ۷ یا ۸ کیلوگرم مناسب‌تر است و ماشین‌های لباسشویی ۹ کیلوگرمی به بالا هم پاسخگوی نیازهای خانواده‌های پرجمعیت‌ خواهد بود.

مدل‌های J1477 و Q1479 ادواش‌های سامسونگ با ظرفیت ۷ و ۸ کیلوگرم و دو مدل P1494 و H147 با گنجایش دیگ ۹ و ۱۲ کیلوگرم طراحی و عرضه شده است تا پاسخگوی نیازهای متنوع خانواده‌ها باشد.

 

روزگار طولانی ادواش‌ها

موتور مهم‌ترین عضو و به نوعی مغز ماشین لباسشویی به شمار می‌رود و برای همین هم نقص و از کار افتاده‌گی آن ضررهای مالی زیادی را موجب می‌شود.

واقعیت این است که ماشین لباسشویی محصولی برای یک یا دو سال استفاده نیست و اغلب با هدف داشتن محصولی چند ساله و نسبتا طولانی مدت خریداری می‌کنند. به همین دلیل است که در زمان خرید، طول عمر ماشین لباسشویی به عاملی مهم برای بیشتر خریداران تبدیل می‌شود.

ماشین لباسشویی‌های سری ادواش سامسونگ به نسل جدید موتورهای دیجیتال اینورتر مجهز شده‌اند. در این موتورها با بهره‌گرفتن از آهنرباهای قدرتمند عملکردی بی‌صدا همراه با بهره‌وری بالای انرژی و طول عمر بیشتر دستگاه را شاهد هستیم. به گونه‌ای که سامسونگ آن را تا ۱۰ سال ضمانت می‌کند.

همچنین با وجود فناوری VRT Plus و جاگذاری حسگرهای سه‌بعدی درون دیگ، دیگر خبری از صداهای بلند و لرزش‌های عجیب و غریب ماشین لباسشویی نخواهد بود و میزان لرزش و صدای دستگاه در مراحل شستشو به حداقل می‌رسد.

 

این ادواش مقرون‌ به صرفه

هزینه‌های نسبتا زیادی که خانواده‌ها در طول سال برای پرداخت قبوض برق و آب متحمل می‌شوند موجب شده تا میزان مصرف انرژی به معیاری مهم در زمان خرید لوازم برقی تبدیل شود. این موضوع در مورد یخچال و ماشین لباسشویی با توجه به مصرف نسبتا بالای این دستگاه‌ها بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند و بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند تا برای روشن کردن ماشین لباسشویی منتظر تلنبار شدن لباس‌های چرک بمانند. با وجود این هنوز هم ممکن است لباسی را فراموش کنیم و مجبور شویم تا دوباره ماشین لباسشویی را روشن کنیم. اتفاقی که علاوه بر افزایش مصرف انرژی در بلند مدت به طول عمر دستگاه صدمه می‌زند. مشابه این حادثه در مورد سری ادواش سامسونگ رخ نخواهد داد، چرا که ادواش‌ قابلیت اضافه کردن لباس‌های جا مانده را در میانه چرخه شستشو دارد.

در این ماشین لباسشویی‌‌ها یک در دوم کاربردی طراحی شده تا دیگر لازم نباشد برای چند تکه لباس دوباره ماشین لباسشویی را روشن کنید.

شستن هوشمند

همه دغدغه‌های خریداران اما تنها به تجهیزات قوی و میزان مصرف انرژی خلاصه نمی‌شود. موضوعی همچون کیفیت شستشوی لباس‌ها و پارچه‌ها هم می‌تواند به چالشی آزار دهنده تبدیل شود. احتمالا بسیاری از ما در ذهن خود