تحصیل در کشور ما به بهای جان است

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سرمایه های انسانی کشور در مسیر تحصیل علم و دانش هر روز با خطری دست به گریبان هستند روزی نبود استانداردها اتش به جان انها می اندازد و روزی دیگر امیدهای انها در دره ای سقوط می کند. به گزارش سایت خبری مدآرا : سیده فاطمه ذوالقدر گفت:نظام آموزشی کشور ما در […]

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سرمایه های انسانی کشور در مسیر تحصیل علم و دانش هر روز با خطری دست به گریبان هستند روزی نبود استانداردها اتش به جان انها می اندازد و روزی دیگر امیدهای انها در دره ای سقوط می کند.


به گزارش سایت خبری مدآرا : سیده فاطمه ذوالقدر گفت:نظام آموزشی کشور ما در چه تنگنای گرفتار است که حداقل نیازها و تجهیزات را برای سلامت و امنیت دانش آموزان و دانشجویان تامین نمی کند، مگر نه انکه هزینه های هنگفت شهریه دانشگاه آزاد با این هدف است که کیفیت آموزشی و امکاناتی ارتقاء یابد.

وی با اشاره به حادثه دلخراش امروز دانشگاه علوم تحقیقات اشاره کرد و گفت: ضمن تسلیت و  ابراز همدردی با خانواده درگذشتگان و دانشجویان، از ایزدمنان شفای عاجل برای مصدومان این حادثه دلخراش خواهانم و از رییس دانشگاه ازاد اسلامی خواستارم متعهدانه و مسئولانه در خدمت به سرمایه های انسانی کشور عمل کرده تا دانشگاه مأمن امن و پویا و سرشار از امید و انگیزه برای اینده سازان کشورمان باشد.