استیضاح وزیر بهداشت کلید خورد

نماینده مردم کرمانشاه از کلید خوردن طرح استیضاح وزیر بهداشت با ۳۵ امضا خبر داد. به گزارش سایت خبری مدآرا:سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار مدآرا، در خصوص طرح استیضاح وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: ۳۵ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح استیضاح سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی را امضا کرده‌اند که […]

نماینده مردم کرمانشاه از کلید خوردن طرح استیضاح وزیر بهداشت با ۳۵ امضا خبر داد.


به گزارش سایت خبری مدآرا:سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار مدآرا، در خصوص طرح استیضاح وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: ۳۵ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح استیضاح سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی را امضا کرده‌اند که به زودی این طرح استیضاح به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود.

نماینده مردم کرمانشاه با اشاره به اینکه ضعف‌های عملکردی وزارت بهداشت سبب شده تا نمایندگان مجلس به دنبال امضای این طرح استیضاح باشند، بیان کرد: مردم از وضعیت بهداشت و درمان رضایت ندارند و وزیر باید پاسخگوی این وضعیت باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای طرح تحول سلامت رضایت بخش نبوده است، گفت: یکی دیگر از محورهای استیضاح وزیر بهداشت عملکرد ضعیف وزارت بهداشت برای رسیدگی به زلزله‌زدگان کرمانشاه است.