در جلسه امروز کمیسیون آموزش چه گذشت؟

[ad_1] یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه امروز گزارشی از فعالیت‌های ستاد توسعه و فناوری‌های شناختی و صندوق نوآوری و شکوفایی ارائه شد و مقرر شد اعضای کمیسیون از این دو مجموعه بازدید کنند. ضیا الله اعزازی ملکی در گفت […]

[ad_1]

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه امروز گزارشی از فعالیت‌های ستاد توسعه و فناوری‌های شناختی و صندوق نوآوری و شکوفایی ارائه شد و مقرر شد اعضای کمیسیون از این دو مجموعه بازدید کنند.
کمیسیون آموزش

ضیا الله اعزازی ملکی در گفت و گو با _سایت خبری مدآرا در خصوص جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون، آقای سید کمال خرازی حضور پیدا کرد، مباحث در خصوص ستاد توسعه و فناوری‌های شناختی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بود، گزارشی از فعالیت‌های این ستاد ارائه شد، این ستاد در حوزه‌های روان  شناختی، هوش مصنوعی و علوم این چنینی فعالیت دارد. قرار شد اعضای کمیسیون آموزش مجلس از ستاد توسعه و فناوری‌های شناختی بازدیدی داشته باشند.

وی افزود: در بخش دیگر جلسه امروز کمیسیون مدیر عامل  جدید صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن حضور در جلسه کمیسیون  گزارشی را از برنامه‌های خود و وضعیت صندوق ارائه کرد. در این قسمت نیز مقرر شد نمایندگان از این صندوق بازدید داشته باشند و آخرین وضعیت آن را مورد بررسی قرار دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع