ارائه گزارش رئیس سازمان پدافند غیرعامل در جلسه کمیسیون بهداشت

[ad_1] سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل در جلسه امروز(یکشنبه) این کمیسیون برای ارائه گزارش درباره عملکرد این سازمان خبر داد. حیدرعلی عابدی در گفت‌وگو با _سایت خبری مدآرا در توضیح جلسه امروز(یکشنبه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این جلسه با حضور رئیس اورژانس کشور و رئیس سازمان […]

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل در جلسه امروز(یکشنبه) این کمیسیون برای ارائه گزارش درباره عملکرد این سازمان خبر داد.
سردار جلالی

حیدرعلی عابدی در گفت‌وگو با _سایت خبری مدآرا در توضیح جلسه امروز(یکشنبه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این جلسه با حضور رئیس اورژانس کشور و رئیس سازمان پدافند غیرعامل تشکیل شد که سردار جلالی گزارشی از عملکرد پدافند غیرعامل درباره اجرای بند «ر» ماده «۷۴» قانون برنامه ششم ارائه کرد.

به گفته وی، طبق این ماده، وزارت بهداشت با همکاری سازمان پدافند غیرعامل موظف است انواع تهدیدات حوزه سلامت را بررسی کرده و اقدامات لازم جهت خنثی‌سازی و مقابله با آن را انجام دهد.

عابدی خاطرنشان کرد: بر این اساس گزارشی از عملکرد سازمان‌های اورژانس و پدافند غیرعامل برای مقابله با این حوادث ارائه شد و هر یک از اعضای این کمیسیون سوالات و نظرات خود را مطرح کردند. در پایان مقرر شد گزارش‌های دقیق‌تری ارائه شود.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع