کد خبر : 305294
انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - 12:09
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

محمدتقی رهبر خطاب به حامیان جلیلی: چرا تقصیر را به گردن شورای نگهبان می‌اندازید؟ / پزشکیان رییس جمهور شما هم هست

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: این اخلاق اصلا درست نیست که هرگاه یک نامزد انتخابات پیروز می‌شود، هواداران آن نامزد همه چیز را گل و بلبل بدانند و وقتی نامزد مدنظرشان بازنده می‌شود، تقصیر را به گردن شورای نگهبان می‌اندازند.

محمدتقی رهبر خطاب به حامیان جلیلی: چرا تقصیر را به گردن شورای نگهبان می‌اندازید؟ /  پزشکیان رییس جمهور شما هم هست

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر، عضو جامعه روحانیت مبارز تهران، گفت: شورای نگهبان جمعی از علمای دلسوز و خیرخواه کشور هستند که در امور کشور نظر دارند و در چارچوب قانون اساسی وظایف‌شان را به خوبی انجام می‌دهند.

وی با نکوهش هواداران نامزدهای انتخاب که شورای نگهبان را در پیروزی یا شکست نامزدهای مدنظرشان مقصر می‌دانند، اظهار کرد: این اخلاق اصلا درست نیست که هرگاه یک نامزد انتخابات پیروز می‌شود، هواداران آن نامزد همه چیز را گل و بلبل بدانند و وقتی نامزد مدنظرشان بازنده می‌شود، تقصیر را به گردن شورای نگهبان می‌اندازند. در انتخابات اخیر البته همه دیدند که نامزد شکست خورده هم به دیدار رییس‌جمهور منتخب رفت و هم با صدور بیانیه‌ای ضمن تشکر از حضور مردم، حمایتش را از رییس‌جمهور منتخب رسما اعلام کرد.

وی ادامه داد: نباید به اظهارات غیرمنصفانه هواداران نامزد شکست خورده اعتنا کرد، مهم واکنش و سخنان خودِ نامزد شکست خورده است که بحمدالله آقای جلیلی ضمن پذیرش پیروزی ایشان با رفتن به دفتر رییس‌جمهور منتخب از ایشان اعلام حمایت کرد. آقای پزشکیان رییس‌جمهور همه ملت ایران هستند چون شورای نگهبان در چارچوب قانون اساسی و منویات امام و رهبری صلاحیت ایشان را تایید کرد. بعد از انتخاب به عنوان رییس‌جمهور نیز مقام معظم رهبری ایشان را تایید کردند و توصیه‌هایی به ایشان برای بهبود امور کشور بیان کردند. همه این رفتارها و اتفاقات یعنی نباید به اظهار نظرهای نادرست و سخنان نامعقول و بعضا از روی بغض برخی هواداران نامزد شکست خورده اهمیت داد و توجه کرد.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: طرفداران با سخنان نادرست دل خود را خالی می‌کنند اما مهم موضع‌گیری خودِ رقیب است. آقای پزشکیان رییس‌جمهور این آقایان هم هست.

وی استفاده از منتقدان متخصص و دلسوز در ترکیب کابینه دولت چهاردهم را موجب گسترش روح همکاری و برادری و کاستن از کینه‌ها و دشمنی‌ها دانست.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است
نماینده مجلس: تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است

پاپی‌زاده گفت: با توجه به اینکه هنوز ظرفیت کمیسیون اجتماعی تکمیل نشده و اعضای هیئت رئیسه آن هم مشخص نشده است به محض تشکیل کمیسیون اجتماعی ایرادات هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لایحه مذکور به کمیسیون اجتماعی ارجاع می‌شود تا مورد واکاوی قرار گیرد.

کیهان: دولت ِرئیسی در طول ۳ سال تورم را فقط ۱% کاهش داده
کیهان: دولت ِرئیسی در طول ۳ سال تورم را فقط ۱% کاهش داده

در حالی که رسانه های حامی دولت سیزدهم حتی از کاهش تورم به کانال20درصد خبر می دهند روزنامه کیهان این رقم را 43 درصد اعلام کرد.

نماینده مجلس: ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند
نماینده مجلس: ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند

مجتبی یوسفی نماینده مجلس با بیان این‌که ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند، گفت: ارتباط مسکن با سایر صنایع و بخش های مختلف اقتصادی موجب شده تا به عنوان اهرمی برای رشد اقتصادی و کاهش تورم در نظر گرفته شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است